Epic Love 1/2

1. srpna 2013 v 16:34 | Terry |  Short tales
Téma: The Vampire diaries - Jednorázovka
Pár: Damon/Elena Klaus/Caroline
Přiblížení děje: Elena už je upír, nenavazuje to na skutečnost, že by Elena měla být k Damonovi připoutaná. Prostě se se Stefanem odcizila. Caroline je naštvaná na Klause. Jako vždy ;). Ale co se říká? Nenávist je jen krůček od lásky.
Poznámka: Tato povádka je pro Nya! Doufám, že se bude líbit. :)) Prosím komentujte!!! :)) Terry...
"Eleno, mluv," začala blondýna s modrýma očima. Promluvila na brunetu, která seděla naproti ní. Byly v jednom místím podniku - Grillu, zrovna k nim přišel modrooký číšník, podal jim objednané pití a usmál se.
"Díky," řekly unisono a také se na něj pousmály, musel zase jít, jelikož práce nepočká.
"Tak mluv, co se stalo mezi tebou a Stefanem," vyhrkla ze sebe Caroline a přiblížila se ke kamarádce, která teď pozorovala hladinu kávy.
"Něco se změnilo, už… už to není takové, jako dřív," šeptla. Možná se snažila, aby její hlas nebyl slyšet. Caroline si povzdechla a opřela se.
"Je v tom Damon?" následovala otázka, kterou Elena čekala. Rychle k ní zvedla svůj pohled a zamrkala, byla naštvaná.
"Ne, není v tom Damon, Caroline! Je to, je to něco jiného. Od doby, co jsem se stala… ty víš čím, není to stejné," postěžovala si a složila si tvář do dlaní.
"Eleno," šeptla blondýnka a trochu se pousmála. "Stefan a ty, chci říct. Patříte k sobě, je to tvoje epic love, víš, co tím chci říct. Každý může mít někdy ve vztahu špatné období, musíte ho jenom překonat, chlácholila jí.
Damon hodnou chvíli stál před Grillem a uvažoval, jestli má jít dovnitř. Věděl, kdo tam je. Elena, je volná, teď a tady, a k jeho nelibosti za to nemůže on, možná trochu ano, ale to je vedlejší. Konečně se dal do pohybu a otevřel dveře. Vešel dovnitř, nešel však svou všední trasu - přímo k baru. Zamířil si to k hnědovlásce, která teď měla hlavu v dlaních, naproti seděla její otravná kamarádka a usmívala se na ní.
"Blondie," usmál se na Caroline velice, převelice mile. "Eleno, slyšel jsem, že jste se spolu rozešli," začal velice něžně. Něco se stalo, blondýna vystřelila na nohy a házela po Damonovi a Eleně hrozivý pohled.
"Cože?" vyštěkla. Tím si zasloužila pozornost všech v podniku, i Matt, ten blonďák přestal točit pivo a sledoval jí. "Říkala jsi, že jste se jenom… pohádali!"
"Juj, asi jsem trochu prozradil děj dopředu," šeptl Damon a hodil po Eleně omluvný pohled, ta si ho teď měřila pohledem, který jasně naznačoval, za to ti něco udělám.
"Stejně je to všechno tvoje vina!" obvinila světlovlasá upírka černovlasého. Ona přímo zuřila. Damon na sebe poukázal.
"Moje? Ale prosím… nelichoť mi tolik, začnu se červen…"
"Není to jeho chyba, Caroline," to už se postavila i Elena a bránila Damona. Elena si uvědomovala, že celá věc ohledně ní a Stefana, je vlastně Damonova chyba, ale musí si připsat za to taky nějaké body. Na tango vždycky musí být dva. Caroline začal pomalu, ale jistě rudnout.
"Co kdybychom se posadili?" navrhl muž, který se zrovna objevil mezi Elenou a Caroline. Byl Klaus, původní upír, ze kterého měli všichni strach, tedy až na Damona, Stefana, Elenu a Caroline. Není to tím, že by s nimi byl nějaký nejlepší přítel, každý z nich má důvod se ho nebát.
"Caroline, lásko, myslím, že bys neměla řešit milostný trojúhelník mezi Stefanem, Elenou a Damonem," zasmál se a posadil se. Damon se zasmál.
"Co tady vlastně chceš, Klausi?" zeptala se ho Caroline stále trochu naštvaně. To tak potřebovala, ještě, aby se někdo těch dvou zastával. Damon a Elena… přímo se jí to příčilo. Elena přece nemůže být tak hloupá! Vždyť ví, jaký je ten její božský Damon, jak s ní zacházel, málem kvůli němu zemřela.
"Nudil jsem se, řekl jsem se, co asi tak dělá sladká Caroline," povzdechl se a mrkl na ní.
"Hořká jak pelyněk," doplnil ho Damon s úsměvem na rtu a pozoroval při tom Elenu. Caroline se tvářila jinak než před chvílí. Damon mávl do vzduchu rukou, a tak si přivolal Matta, který i hned přišel ke stolu.
"Dám si whisky a dvojitou, jestli tady to mám přežít… Klausi?" pohlédl na původního s pokřiveným úsměvem. Elena ještě nikdy neviděla, že by se na něj takhle usmál, zřejmě mu děkoval za záchranu před blonďatým tajfunem v podobě Caroline.
"Burbon," sykl a Matt odešel pryč. "Tak Damone, jak si to dokázal?" zasmál se a chytil Caroline kolem ramen, ta se i hned z jeho sevření vymanila a trochu si poposedla od něj. Původní nad tím jenom zakoulel očima. Vážně by ho zajímalo, jestli je stále zaláskovaná do toho zrádce Tylera. Nechápal, co na něm vidí. "Tedy, pardon, spíš chci slyšet Eleninu verzi onoho příběhu, za kterým se skrývá tolik bolesti. Zdálo se mi, že jsi ještě před pár měsíci chtěla za Stefana položit život, teď, ale? Že by někdo jiný zaujal jeho post?" nadzvedl jedno obočí a prohlédl si černovlasého upíra.
"Jak vidím, Caroline a ty… Damone, nezdá se ti, že tu něco nahraje?" útočila hnědovlasá upírka. Měla dost té to situace. Klaus se zasmál.
"Lásko, mezi námi to hraje skvěle, viď? Caroline?" otočil se na ní a věnoval jí jeden z jeho pohledů. Damon si všiml, že Caroline nedýchá, na rtu jí hrál úsměv, ale snažila se stále být, jak socha z ledu, a proto si založila ruce na hrudi a otočila se.
V ten moment přišel Matt a postavil na stůl objednané pití, Klaus si zřejmě řekl, že by byla veliká legrace zapojit do toho ještě jednu osobu, a tak ukázal na židli vedle sebe. On samozřejmě poslechl, nechtěl mít problémy, a taky ho bolely nohy.
"Matte, jaký máš názor na to, že se Stefan a Elena rozešli?" zajímal se a blaženě se usmíval.
"Není to moje věc," odsekl chladně, ale původní se na něj usmál. "Ale no tak… máš znovu šanci. Tady Damon i Elena odpřisáhli, že za rozchod nemůže Damon!" Ano, Klaus hodně rád rýpe, těší se na jeho reakci.
"Čekám na to, až se Caroline rozejde s Tylerem!" prohlásil a usmál se. Tuto odpověď Klus při nejmenším nečekal. Damon měl co dělat, aby nevyprskl smíchy a Caroline se na něj nechápavě dívala, když však na ní mrkl, uvědomila si, že chtěl jenom Klause naštvat.
"Děláš si ze mě legraci… Škoda, že nejsi vlkodlak, byl bys dobrým hybridem," přiznal a napil se svého burbonu.
"Když dovolíte, musím se vrátit do práce…" šeptl Matt, postavil se a rychle si to mířil do kuchyně.
"Eleno, chtěl bych s tebou mluvit," začal novou debatu Damon a vážně se na hnědovlásku podíval. Věděla přesně, čeho se bude jejich konverzace týkat, ale přesto přikývla.
"Kam půjdeme?" zeptala se a zvedla ze židle.
"Někam, kde není tolik špehů!" významně pohlédl na Caroline a Klause. Původní vypadal potěšeně, za to Caroline by mohla rozdělávat oheň bez sirek. "Penzion?" navrhl.
"Co?" vyjekla Caroline rozhořčeně a málem se i postavila, kdyby jí Klaus nestáhl zpátky na židli. "Mě do toho vlastně nic není," špitla a podívala se jiným směrem. Caroline nevnímala, kdy odešli, byla ponořená do vlastních myšlenek, ve kterých se ani jednou neukázal: Stefan, Damon nebo Elena. Musela uvažovat nad vlastním životem.
"Nechceš se mnou mluvit?" Caroline se otočila zpátky na svého vlastního pozorovatele a snažila se být milá.
"Nevím…" šeptla, tím zapříčinila na Klausově tváři úsměv. "Řekni, proč tě tak zajímá Damon a Elena."
"Nezajímá, jen jsem chtěl být s tebou, chtěl jsem je vyhnat," pozvedl ramena, jako by to byla jasná věc. Blondýna přikývla a opřela se o lokty.

***
Líbila se vám? Pokud ano, zítra přidám další část. ;)
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jaký pár?

Delena 59.2% (1022)
Stelena 4.8% (83)
Stebekah 3% (52)
Klaroline 24.8% (428)
Forwood 8.1% (140)

Komentáře

1 andy andy | 1. srpna 2013 v 17:03 | Reagovat

Nádhera určo pokračuj :D

2 Nya Nya | 1. srpna 2013 v 19:27 | Reagovat

Terisku moc krasna povidka a dekuji za venovani, jen pokracuj, uz se nemuzu dockat toho epic love konce Caroline a Klause :-)

3 sisa sisa | 1. srpna 2013 v 20:34 | Reagovat

Musíš pokračovat!!! Tvoje poviedky sú korenie môjho života a táto sa mi veeeeeeeeeeelmi páči. Takže proooosím pokracuj :-)  :-)

4 Clare Clare | 1. srpna 2013 v 20:53 | Reagovat

úžasný, určitě pokračuj :-P

5 Terry Terry | 1. srpna 2013 v 21:17 | Reagovat

Moc vám děkuji! :))

[2]: Nemáš zač! ;)

6 Terka Terka | 2. srpna 2013 v 13:21 | Reagovat

Moc hezká :)) určitě dalšíí :)

7 wennu wennu | 2. srpna 2013 v 21:39 | Reagovat

prosím prosím přidej další část :-D  :-D  :-D  :-D

8 Míša Míša | 2. srpna 2013 v 22:50 | Reagovat

Krása :-D Doufám, že budeš brzo pokračovat. Prosím :-D

9 lobotomy lobotomy | Web | 22. června 2015 v 10:48 | Reagovat

recenze nebankovních půjček :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama