Family Tree - Bloodlines - 3. kapitola

29. října 2013 v 17:52 | Terry |  Family Tree - Bloodlines
Téma: The Vampire diaries
Děj: Čtvrtá řada povídky Family Tree s názvem Bloodlines! Z minulé řady můžete vědět: Elena se stala upírem za pomoci Klause, přítele své nejlepší kamarádky a zároveň sestry Damona a Stefana. Momentálně však musí Teresa a Klaus svůj vztah držet v tajnosti kvůli válce, která probíhá v New Orleans. Kol Mikaelson byl kdysi do této dívky zamilovaný, ale musel jí na sebe vymazat vzpomínky, teď, když si myslí, že se s Klausem rozešla se o ní bude snažit usilovat.
Jeremy Gilbert byl ovlivněn, aby zabil Stefana a Teresu. Avšak ti dva mají další problémy v podobě jejich dávných a silných dvojníků. Silas je nejsilnější upír na světě, dokonce silnější, než Klaus, Katia - dvojnice Teresy ví, jak na muže a především na ty, co mají o Teresu zájem na nemůžou ji mít.
Damon a Elena musí řešit jednu nemilou věc, a to Caroline a Tylera, kteří mají tušení, co je jejich rodina zač, a jelikož je Tyler potencionální vlkodlak, není bezpečno...
Poznámka autora: Doufám, že se kapitola bude líbit a budete komentovat... :o) Terry

Chapter - Three - Hello Lover
Pohled Damona:
Pomalu jsem otevřel oči, celé tělo mne pálilo, pamatuju si, že jsem do někoho narazil, potom mám okno a teď mě celé tělo pálí, jsem svázaný a ty hrozné provazy jsou namočené do sporýše. Něco mi problesko hlavou… Moje auto! Tady to si někdo pěkně odsere, tomu ať věří.
"Dobré… ráno není, ale je načase, že ses probudil," promluvil na mne ženský hlas, trochu jsem pozvedl hlavu, abych si mohl tu nánu na podpatkách prohlédnout.
"Blondýna," zašvitořil jsem. "Elena by měla vědět, s jakou děvkou se baví," jízlivě jsem se uchechtnul.
"Být tebou, tak se nesměju, seš tu proto, že tě chci zabit," pozvedla ramena, celé tělo mne bolelo, navíc můj zrak nebyl nejlepší, musela mě tím snad polít.
"Kdopak ti pomáhal? Mimochodem, chválím tě za ten víkon s probodnutým břichem," uznal jsem. "Pěkně ses bodla," prohodil jsem.
"A ty bys neměl být drzý," promluvil v místosti někdo další, byli jsme v nějakém sklepě, bylo tu šedo, vlhko.
"Tyler Posmolíček Lockwood, kdo by tě tu čekal?" pronesl jsem svou dramaticko-ironickou tvorbou.
"Tvoje sestra mi zabila strýce, teď já zabiju jejího bratra, i když připouštím, že když ležela na té zemi, chtěl jsem jí nalít do chřátnu sporýš a odvéct!" Tak to je sporýš, co mám na jazyku, říkal jsem si, co jsem to naposledy jedl. "Ale až si pro tebe přijde, což určitě přijde, zabijuji, nebo něco takového, vlastně se rozhodnu, co s ní budu dělat…" přemýšlel.
"Nechci ti kazit iluze, mladej, ale Teresa tvého milého strejdu hafíka nezabila," mile jsem se na něj usmál. Udělal pár kroků ke mně.
"Teď lžeš! Zabila ho! Vím to!" trval si na svém.
"Ne, zabil ho Klaus, je to původní hybrid, fajn kámoš, ale být tebou ho neprovokuju, věř mi - vlastní zkušenost," mrkl jsem na něj.
"Hy-co?" vyjekla Caroline. Trochu jsem se rozesmál, přišlo mi to vtipné.
"Cukříku, řekl ti tady, Pan Hafík II., co byl jeho strýček zač?" nadzvedl jsem jedno obočí, Caroline se poohlédla po Tylerovi. "To jsem si myslel! Ty víš akorát tak kulové! Zjistila jsi čirou náhodou, že existují upíři, ale jsou i větší zrůdy, jako třeba tady Tyler, jak je možné, že jsem tě srazil a ty tu stojíš - nezraněný?" udělal jsem nechápavý pohled. Ten kluk měl celou dobu v ruce dřevěný kůl, neváhal a zabodl mi ho do nohy. Nevydal jsem ani hlásku, místo mě totiž zaječela Caroline.
"Mimochodem, pane mám plán," přecedil jsem skrz zaťaté zuby, "nejsi první, kdo napadne Teresu, že mě unes, chytráku. Víš, ono existuje mnohem větší zlo, za kterým Teresa a Stefan půjdou prvně, takže není jisté, že mě najdou, když budou už dávno pod kytkami," přiznal jsem mu. Caroline nahlas polkla a šla blíž.
"Za-za kým půjdou?" zeptala se o oktávu výš. Je to jasné, až si tenhle kluk zajde označkovat hydrant, přemluvím barbínku, aby mne pustila, pak ji zabiju, zabiju toho čokla a všichni budeme nadšení. Zaradoval jsem se v duchu.
"To je jedno…" Chtěl jsem mávnout rukou, ale nějak to nešlo. Otočil jsem hlavu k Tylerovi. "Tak, jelikož se všichni evidentně nudíme, tak nám můžeš říct, jak je možné, že jsi vlkodlak! Koho pak jsi zabil?" mile jsem se usmál, zaregistroval jsem přitom Carolinin ustaraný výraz, který značil, že má strach, velký strach.
"To není tvoje věc! Upíre, hleď si svýho!" zamračil se.
"Ani nevíš, jak bych rád, ale já se dobrovolně k židli nepřivázal, navíc ty provazy pálí, jako děvka, taže vážně děkuju!"
"Není zač," odpověděla za něj ta holka s velkým úsměvem na rtu.
Pohled Teresy:
"Damona bude mít určitě Silas," uvažovala jsem, "je to jasné!" plácla jsem se do čela.
"Vlastně mě to jasné není," přiznal Stefan šeptem, "co by Silas dělal s našim bratrem?" zamračil se na mně.
"Já nevím, ale prostě vím, že ho bude mít Silas," rozhodila jsem rukama.
"Takže, jaký je plán?" přihnal se za námi Jeremy, kterému jiskřelo v očích.
"Náš nevím, ale tvůj je jasný, půjdeš domů, zahrabeš se pod peřinu a budeš spát," poručila jsem mu. "Nebo se dívej na nepřístupný film, to mi je jedno, ale s námi nejdeš," zamítla jsem. Jeremy se trochu urazil.
"A to jako proč? Silný jsem dost…" Stefan a já jsme se rozesmáli.
"Jistě, naše síla oproti té tvojí je naprosto nulová! Půjdeš domů, ale nezmíníš se ani slovem o tom, co děláme Eleně, jasné?" přikázal mu Stefan a já souhlasně přikývla.
"Víte co? Dělejte si, co chcete, já aspoň budu mít méně práce," mávl nad tím rukou a odešel, sice jsem vůbec nevěděla, co tím myslí, ale neměla jsem v plánu nad tím dumat.
"Jenže problém je, že nemáme to nejmenší tušení, kde Silas je, a pokud nám opravdu - odcizil našeho bratra," řekl Stefan a mírně se pousmál, "je už dávno mrtvý," prohodil zcela vážně.
"Já ho zemřít nenechám, jasné? Musíme ho najít!" do očí se mi pomalu vlévaly slzy, já jsem se jich však zatřesením hlavy zbavila.
"Najdeme ho," slíbil mi bratr.
***
Prosím o komentáře, děkuji moc! :o) Terry...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VeVe VeVe | 29. října 2013 v 18:16 | Reagovat

to nemůžeš myslet vážně, tak napínavý konec kapitolky.. prosím, rychle další.. :) díky... :)

2 Krystý Krystý | 29. října 2013 v 18:41 | Reagovat

Krása :D

3 bara bara | 29. října 2013 v 18:50 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

4 :D :D | 29. října 2013 v 18:53 | Reagovat

Pěkný

5 Lucia Lucia | 29. října 2013 v 19:24 | Reagovat

Krásne :-D :-D

6 Enda Enda | 29. října 2013 v 20:42 | Reagovat

krasny :-)  :-)  :-)

7 :) :) | 29. října 2013 v 21:24 | Reagovat

:) <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama