Family Tree - Love Sucks 45. kapitola

25. října 2013 v 15:20 | Terry |  Family Tree - Love Sucks
Téma: The Vampire diaries
Děj: Třetí řada povídky Family Tree, tato je s podnázvem Love Sucks! Elena chce být upírkou, a tak šla za sestrou od svého přítele Damona, ta ji však odmítla, jelikož byla pokousaná hybridem. Tato dívka se musí navíc rozhodnout, který původní je ten pravý, jestli Kol, se kterým něco měla ve dvacátých letech, nebo Klaus, se kterým navštívila New Orleans. Teď je ale důležité, přežije vůbec dalších pár hodin?
Poznámka autora: Doufám, že se vám bude třetí řada této povídky líbit stejně, jako ty dvě předcházející. Zároveň prosím o komentáře, moc děkuji!
Terry...

Chapter forty - five - Broke Up!
Pohled Damona:
Odvezl jsem Elenu z letiště rovnou domů, tvrdila, že se musí vidět se svou tetou. Tak to dopadá, když jste upírem, Elena, jinak mírně citlivá teď je s emocemi, jako na houpačce. Před tím mě samozřejmě ujistila, že rozhodně svou tetu nezakousne.
Hodil jsem cestovní tašku na zem ve svém pokoji, chtěl jsem sít do koupelny, ale v mé vaně někdo byl. "Katia," vyslovil jsem její jméno s opovržením.
"Ne, ty vole! Já nemám v koupelně vanu, jen sprchu, myslela jsem si, že přijdeš později," přiznala mi mladší sestra. Na mou obranu, nic jsem neviděl, měla tam tolik pěny, že jsem měl pomalu problém vidět jí samotnou.
"Hmm, dala sis vanu, vedle tebe je víno… Copak se ti přihodilo?" zajímal jsem se a šel jsem za ní. Teresa pozorovala bublinky ve vaně, ale nakonec ke mně zvedla hlavou.
"Rozešla jsem se s Klausem, přes smsku, ano, jsem zbabělec, kretén a naprosto neetická, ale…"
"Co jsi mu napsala?" zamračil jsem se. Sestra si povzdech a začala:
"Drahý Niku, vím, že je to ubohé, ale tohle je asi konec. Tedy, alespoň…" přestala, nahnula se přes vanu a podala mi mobil, "přečti si to sám," poručila mi.
Niku, je to asi ubohé, z mé strany, ale tohle je asi konec. Možná, že za to nemůže ani tak ta hádka, ale já nechci jednou skončit s kolíkem zabodnutým v srdci jen proto, že jsem tě přestala bavit. Nejsem ta královna, co hledáš do svého New Orleans, myslím, že to tvá sestra věděla, a proto mi oznámila náš rozchod dřív, než se stal. Snad se ještě uvidíme… Teresa
Odložil jsem mobil na zem. Teresa se dívala před sebe a já si všiml, jak z jejich očí stékají. "Měl jsi pravdu, Damone, říká se to špatně, ale měl jsi pravdu," špitla. "Chovala jsem se, jako spratek, který chtěl mít to, co mu bratři zakázali…"
"Ty ses s ním rozešla jen kvůli jedné hádky?" podivil jsem se nad tím.
"Nejde jen o tu hádku, navíc, někdy stačí jedna na rozchod. Klaus je člověk, který má samé tajemství, nikdy ti nic neřekne, ani když mu začneš třeba vadit, jak jsem psala, nechci jednou skončit s dřevem v srdci. Dále, Rebekah, Kol mě nenávidí. Elijaha moc neznám, i když je z nich asi nejrozumnější," pozvedla ramena. "Klaus a já asi by to nefungovalo," zavrtěla nakonec hlavou.
"I když nejsem rád, že ti je to líto, ale na druhou stranu, jsem rád, že ses s ním rozešla. Máma by na tebe byla pyšná." Hořce se zasmála.
"Já vím, že jsme měli jinou mámu, Damone," oznámila mi s klidem. "Tvoje máma zemřela kvůli mně, neunesla, že se táta spustil s tou mojí…"
"Jak to…"
"Vím?" doplnila mne, "Damone, moje máma, byla má chůva," zasmála se. "Myslíš, že mi to neřekla?" pohlédla na mne trochu skepticky. "Divím se jednomu, proč mě máš rád? Proč mě má rád Stefan. Přece jenom jsem tak nějak černá ovce rodiny."
"Hele, já jsem černá ovce rodiny! Nepřivlastňuj si něco, co je mé," mrkl jsem na ní. "Obleč se, půjdem do Grillu." Odkráčel jsem z koupelny a z mého pokoje.
Pohled Teresy:
Oblékla jsem se, v tom mi začal zvonit mobil, na display se mi ukázalo jméno - NIK. Nechala jsem mobil dál zvonit, upřímně, ten se asi tak snadno nevzdá. Jsem tak hloupá, znělo mi v hlavě. Ale teď, kdybych to zvedla, bych vše vzala zpět a já si to rozmyslela. Stála jsem před zrcadlem a místností se stále rozléhala melodie mobilu, který ne, a ne vypnout. Nakonec jsem se odhodlala udělat jednu dobrou věc - mobil jsem vypla a hodila ho na postel, vyřítila jsem se z pokoje, jako neřízená střela.
"Jsem připravená!" zvolala jsem, v ten moment u mě byli oba dva moji bratři. "Tváříte se, jako bychom šli na funus," zamračila jsem se. "Dnes se chci opít, potom někoho zabít a s někým se vyspat, takže mám napilno, myslím, že je čas vyrazit!" přiznala jsem jim.
"Ahoj, Jeremy," usmála jsem se na Elenina mladšího bráchu, který pracoval v Mysticu, jako prozatímní barman.
"Jak bylo v New Orleans?" zeptal se mne vážně a rozlíval pití. Pozvedla jsem ramena, to už před nás tři položil skleničky s burbonem. Jak vidno, už nás zná.
"Znáš to, obchody, bary, zabíjení. Taková všední rutina," přiznala jsem mu a napila se.
"Elena je v pořádku?" změnil téma Damon a nakláněl se přes bar.
"Ještě jsem s ní nemluvil," zavrtěl hlavou. "Proč by neměla být?"
"Já nevím? Nedívej se na mě tím odsuzující pohledem!" přikázal mu.
***
Moc prosím o komentáře, děkuji... :o) Terry...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Krystý Krystý | Web | 25. října 2013 v 15:59 | Reagovat

Krása :D

2 Lucia Lucia | 25. října 2013 v 16:21 | Reagovat

Ja chcem aby boli zase spolu prosím,prosím :-(krásny diel

3 Mishel Mishel | 25. října 2013 v 16:45 | Reagovat

Suprovy :-)

4 Wer Wer | E-mail | Web | 25. října 2013 v 18:40 | Reagovat

nečakala som, že to bude medzi nimi fakt koniec. dúfam, že sa zase dajú dokopy ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama