I Loved you 9. část

30. října 2013 v 21:56 | Terry |  I loved you
Téma: The Vampire diaries
Páry: Elena/Damon/Katherine Katherine/Stefan
Přiblížení děje: Katherine v roce 1864 slíbila svou lásku Damonovi, který ji snadno uvěřil, ale už nevěří :). Jejich "vztah" se táhne až do této doby, Stefan, který si je vědom, že zrazuje bratra pokračuje ve vztahu s Katherine - tajně, objevuje se párkrát do roka, důvodem je Katherine, která chce jak Stefana, tak Damona. Lže Stefanovi o tom, že se teď nemůže rozejít s jeho bratrem, protože by ho to zlomilo.
Co se stane, když Stefan dorazí za nimi do Mystic Falls? A Damon spatří barmanku, která mu tak moc připomíná jeho dávnou lásku?
Časové zařazení: Je Halloween - jiný, než v seriálu. :o)
Poznámka autora: Tady tato povídka mě napadla dnes v noci, nemohla jsem spát, tak jsem přemýšlela, že bych napsala nějakou jednorázovku a hele... je to tady, snad se vám bude líbit! Prosím o komentáře, děkuji! :o)
Terry...

9. část
Třetí den
Pohled Damona:
Super, takže jsem ztratil celý jeden den, Elena si prostě řekla, že celou sobotu bude doma a nevystrčí ani paty z domu, celou dobu jsem jí pozoroval. Buď si četla, nebo byla na počítači. Nastal večer třetího dne a já, jako na trní seděl na židličce v Grillu, věděl jsem, že má dneska práci. Musí mít! Nevnímal jsem okolí, ani to, když si někdo ke mně přisedl.
"Damon, že?" ozval se mužský hlas, pootočil jsem hlavu, seděl tam ten Elenin pikolík, trochu jsem se pousmál, tohle bude legrace.
"K tvým službám, Matte," mrkl jsem na něj a napil se bourbonu. "Jako mohu sloužit?"
"Dej svoje ruce pryč od Eleny!" Nevím, ale něco takového jsem čekal. "Nechápu, co tím sleduješ, když víš, že je zadaná!" mračil se na mne. Ano, ten úsměv na mé tváři tam byl stále.
"No," odkašlal jsem si. "Matte, Elena se mi líbí a já mám v plánu ji získat, ať se ti to líbí, nebo ne," mrkl jsem na něj. "Není tvůj majetek, a teď, když dovolíš, mohl by sis odsednout, dýcháš kyslík v mé osobní bublině a to se mi nelíbí," zavrtěl jsem hlavou.
"Elena mi zůstane věrná," zapřísahal mi.
Pohled Damona o pár dní později:
Ležel jsem v posteli vedle krásné, pravidelně oddechující Eleny. Usmívala se ze spaní.
"Určitě ti je věrná, Matte Donovene!"
Pohled Damona, současnost:
Když myslí… Já se s ním hádat nehodlám. Pikolík odešel k jednomu stolu, proč mám pocit, že tu bude strašit celou Eleninu službu? Paráda, a to má ta holka prázdniny, jako by jí nemohl nechat ani chvíli vydechnout!
"Víš, že mě ani trochu nepřekvapuje, že tu seš?" ozvalo se za mými zády, teď už Elena prošla kolem mne, šla dozadu se převléknout. Cítil jsem, jak mě někdo propaluje pohledem. Zaměřil jsem se Na Matte, někdo mu zavolal, hned to zvedl.
"Matte, není mi dobře," stěžoval si ženský hlas do telefonu. Děkuji ti, Willie!
"Co se ti stalo, Vicky?!" slyšel jsem jeho starostlivý tón. "Já nevím, ale není to nic dobrého, Mattie! Šla jsem k doktorovi, řekl, že tu musím pár dní být…"
"Vicky! Jsi v pořádku?"
"Potřebuju přehodit směny v práci, mohl bys to zařídit?" Ne, že bych to Eleně přál, ale doufám, že bude mít nějakou službu navíc. Poté, co bude se mnou, už nebude muset pracovat, nikdy. Bude mít všechno, na co si ukáže.
Pohled Eleny:
Převlékla jsem se a chtěla jít za bar, v tom však vběhl dozadu Matt. "Je všechno v pořádku?" svraštila jsem obočí.
"El, Vicky… Není jí dobře, je v nemocnici…"
"Bože," zašvitořila jsem. "Co se stalo?" nechápala jsem. Matt jen pozvedl ramena.
"Teď za ní jedu. Chtěla po mně, abych přehodil nějaké její šichty," přiznal mi, jen jsem přikývla. "Zítra tu budu asi s tebou, místo ní, ale ten další den to nebudu stíhat. Mám speciální doučování ze španělštiny a potom trénink navíc, musím do nemocnice…"
"Hej, je to v pohodě, já tu noční vezmu, ano?" Přitiskl si mne k sobě a lehce mne políbil.
"Jsi nejlepší," šeptl mi do ucha, já se na něj jen mile usmála. Ne, Matte, to rozhodně nejsem. Můj přítel rychle odešel a já konečně šla za bar, za kterým nehnutě seděl Damon.
"Je ti jasné, že se tu zítra nemůžeš ukázat?" nadzvedla jsem obočí a už mu lila novou dávku alkoholu. On se jen mile usmál a zavrtěl hlavou, mé oči sklouzli na jeho ruku, respektive prsty, jak jsem čekala, měl velký prsten, se stříbrným D.
"Děje se něco?" zeptal se, když jsem stále hypnotizovala jeho ruku.
"Ne, jen… Máš pěkný prsten," prohodila jsem věcně a položila na bar sklenici. "Mohla bych se na něj podívat?" udělala jsem na něj psí oči, pokřiveně se na mne usmál.
"Vím, že ty víš, k čemu ten prsten slouží, takže odpověď na tvou otázku je ne. Celkem se mi líbí pobyt na slunci," mrkl na mne.
"Víš, že riskuješ? Jak si můžeš být tak jistý, že to hned nepůjdu někomu říct?" Damon se rozesmál.
"Jestli uděláš něco takového, tak si piš, že tě stáhnu sebou… Vím jak, a nelíbilo by se ti to, věř mi." Přimhouřila jsem oči a nalila další sklenici, možná čekal, že mu ji dám, jelikož tu svoji už stačil vyprázdnit, ale já jsem ji do sebe kopla. "No, a já si myslel, že neumíš pít," přiznal jsem jí. Tenhle večer bude ještě dlouhý, přiznala jsem sama sobě a ještě jednou si dolila.
***
Prosím o komentáře, děkuji! :o) Terry...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tady!

KLIK 100% (1235)

Komentáře

1 Verca Verca | 30. října 2013 v 22:10 | Reagovat

Paradni kapca ♥♥ ♥ ♡ ♥ ♡ ♥

2 :D :D | 30. října 2013 v 22:16 | Reagovat

Krása:D přidej ještě dneska něco prosím:)

3 bara bara | 30. října 2013 v 22:18 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

4 Clare Clare | 30. října 2013 v 22:55 | Reagovat

Krásný :-)

5 Andy Andy | Web | 31. října 2013 v 7:18 | Reagovat

Nádhera :)

6 Mishel Mishel | 31. října 2013 v 9:25 | Reagovat

Suprovy :)

7 sisa sisa | 31. října 2013 v 15:47 | Reagovat

awoj!ak dnes budes vladat pridas este jednu?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama