Názor na TVD 5x04

25. října 2013 v 12:02 | Terry |  Názor na TVD a TO
Je tady pátek a s ním nový díl The Vampire diaries!
Kdo ještě neviděl díl, pozor obsahuje spoiler! :o)
d

The Vampire diaries 5x04

Odvysíláno 24. 10. 2013 na stanici CW
O čem díl byl?
VZPOMÍNKOVÝ DEN - Zatímco Mystic Falls dodržuje tradiční vzpomínkový den na počest mrtvý, Damon (Ian Somerhalder) a Elena (Nina Dobrev) se snaží pomoc Stefanovi (Paul Wesley) přes období zmatku. Úkol, který vezme Elenu na emociální jízdu. Vystrašený Matt (Zach Roerig) se snaží přijít na důvod jeho tajemných výpadků, a Caroline (Candice Accola) se snaží lépe poznat Jesse (hostující hvězda Kendrick Sampson). Jeremy (Steven R. McQueen) učiní šokující přiznání, které těžce zasáhne Damona. Nakonec, Dr. Maxfield (hostující hvězda Rick Cosnett) dá do pohybu plán, který vše změní.
Můj názor:

První scéna mě dostala dokonale do kolen. Stefan si četl ve svém deníku pasáž, kterou Damon předčítal Eleně ve třetí řadě.
Posuďte, komu předčítání jde lépe:


Tento díl jsem si užila od začátku, až do konce! Hlavní myšlenou bylo - přinutit Stefana, aby si vzpomněl, což se samozřejmě nikomu nepovedlo. Celkem mě překvapil výběr hudby u tzv. Steleny momentů. Ano, stejné, jako v první řadě, kdy se seznamovali, i když jsem zatvrzelý "Deleňák", tak se mi to líbilo. Bylo to takové milé připomenutí. Bylo mi líto, když Elena upozornila Stefana, že se s jeho bratrem. Bylo to zvláštní...

Pardon, ale! Sakra! Do háje! To má být čeština? :D Myslela jsem si, že mluví polsky, ale přiznejte se, kdo má takový přízvuk, jako ten maník, co osídlil Matta, já teda ne! Dívala jsem se na díl s anglickými titulky, a tam - CZECH SPEAKING, špicovala jsem uši a a říkala si, co to má být?

Jak už jsem zmínila, Stefan má v sobě nějakého parazita, myslím, že nápad nebyl špatný, jsem zvědavá, jak to půjde dál.

Jeremy - cvičí, ano, to byla podívaná...

Dnes jsem si Caroline užila, byla tam takové zpestření. Vím, že mi asi budete klepat na hlavu, ale když Klaus odjel do vzdálené krajiny, tak bych vůbec nebyla proti, kdyby se Caroline dala dohromady se Stefem, vím, jde asi magor, ale nevadilo by mi to. Stefan by nebyl sám...

Stefan! :o) Nikoho teď nezabil, i když měl na mále. Chtěl zřejmě v sobě probudit rozparovače, každopádně, díky kamarádce Caroline se mu to nepodařilo. Zakousl se do Jesse, kterého Caroline zachránila.

Dnes jsem smrkala a utírala slzičky.

Už se to provalilo, Jeremy už to nevydržel a prozradil, že Bonnie zemřela. :( První, kdo se to od něj dozvěděl, byl Damon. Líbilo se mi jejich objetí, chvíli jsem si říkala. Co mu udělá? (Když se tak tváří), ale když se k němu přibližoval, tak jsem věděla, že ho obejme. Bylo to pěkné...

No, a teď samotný průběh "pohřbu". Když jsem viděla, jak tam nosí ty věci - Caroline pompón, Matt píšťalku, Elena peří (to z mých očí tekly Niagary) a nakonec Damon s čarodějnou kuchařkou, jak jí rád říkal, prostě jsem málem kolabovala.

Nakonec Bonnie - přes Jeremyho posílala vzkazy, začala jsem se smát, když Bonnie (Jeremy) řekl - Eleno, pozorovala jsem tě celé léto, a ty jsi byla šťastná. Upřímně, kdo by nebyl, že?

Jako sladká tečka nakonec dorazil Tyler s bílou růží. Celkem mi chyběl...

Aby toho nebylo málo... creepy profesor na scéně! Goodbye, Jesse! Hi, vampire Jesse! No, máme se zřejmě na co těšit...

Nový díl již 31. 10. 2013 na CW!
Předklad:
Damon: Chci využít Silase, aby přivedl Bonnie zpět!
Jeremy: Chceš pracovat se Silasem?
Bonnie: A co následky? Když použiješ takovou magii, má to svou cenu.
Silas: Probereme, jak mi pomůžeš.
Damon: Spíš, co ode mě chceš.
Silas: Chci, abys zabil svého bratra.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tady!

KLIK 100% (1235)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama