On the other side - 13. kapitola

29. října 2013 v 22:45 | Terry |  On the other side - Spoluautorská
Téma: The Vampire diaries
Pár/y: Bude jich hodně ;)
Děj: Caroline zemřela, s tím se Klaus nedokázal smířit, a proto společně s Damonem přemluvili Bonnie, aby otevřela druhou stranu, ze které se měla vrátit ona, Alaric a Jeremy, ale co když se jich vrátí víc?
Poznámka: Tato povídka je spoluautorská s Perlou! (Píšu s ní i povídku Hunted) :) Tuto kapitolu jsem psala já, takže CZ :) Prosíme o komentáře... :))
Terry...13. kapitola - I need something!
Pohled Damona:
"Nevím, proč mám pocit, že ta vysoká padá," prohodila Elena a svalila se na sedačku v penzionu, Tatia se posadila vedle ní, jako dáma.
"Vysoká?" zopakovala po ní nechápavě, Elena chvíli uvažovala a poté se narovnala, už chtěla odpovědět, ale já ji předběhl.
"To je takový ústav, samé oslavy, sex a pití," shrnul jsem to do jedné věty, tím jsem si vysloužil od Eleny velice škaredý pohled.
"Sex?" vyslovila slovo, které zřejmě neznala, jop, to bude ještě dlouhá noc. A to netuším, jak jí budu vysvětlovat mixér!
"Sex to je…" začal jsem.
"Já ji to vysvětlím," skočila mi do toho moje drahá polovička, chytla Tatiu za ruku. "Ty ji z této oblasti nic vysvětlovat nebudeš, takže jí nebudeš vysvětlovat nic!" Za dobrotu na žebrotu, jako vždy. Nalil jsem si do skleničky burbon a sedl si před krb, který momentálně nehořel, něco ve mně křičelo radostí - Elena nejede na vysokou! Ne a ne! Budu ji mít jen sám pro sebe, na mou obranu, jsem sobec, už jsem to řekl několikrát a nestydím se za to. Se cvaknutím se otevřely vchodové dveře.
"Kde jsi nechal svou milou?" zavtipkoval jsem, když se Alaric objevil v mém domě sám. Pozvedl ramena a sedl si naproti mně.
"Prý se chce projít s Jeremym, všechno jí vysvětlí, a tak. Já jsem se nabídl, že jí to všechno vysvětlím, odůvodním, ale víš, že je někdy dosti paličkatá." Zavzpomínal jsem si na dobu, kdy bylo všechno ještě tak nějak normální, kdy Jenna neměla to nejmenší tušení, že existují upíři a byla to jen trochu potrhlá teta dívky, se kterou chodil můj bratr. Ještě, že už jsou ty časy pryč, ale byla zábava Elenu svádět, nic, co by Damon nezvládl. To mi připomíná, že to co jsem chtěl, vysvětlit Tatie - na to mám teď chuť, ale asi mi to nebude umožněno.
"Nad čím přemýšlíš?" zeptal se mne z ničeho nic Alaric a já okamžitě zareagoval, velice nevinně jsem se na něj usmál.
"Tak různě, nad Elenou, nad Elenou ve spodním prádle, nad El…"
"Mlč, detaily nepotřebuju vědět!" zatvářil se, jako by snědl citrón. "To, že jsi tu holku získal, neznamená, že je tvoje na vždy. Může ti každý den pláchnout," provokoval mě. "Jo, nakonec ti dá kopačky," vysmíval se mi.
"Aby ti nedala kopačky Jenna! Mimochodem, ví o Meredith? Pokud si dobře pamatuju, tak jste se nerozešli, takže prakticky vzato," mrkl jsem na něj, "s ní pořád chodíš, takže být tebou nerýpu… Takže se mám připravit na nový milostný trojúhelník?" zasmál jsem se.
"Jsi idiot," zavrtěl hlavou a zvedl se ze sedačky. "Mimochodem, kde máš Stefana?" Stefan, ano, tak to netuším, řekl bych, že bude někde velice daleko, někde hodně daleko a bude se snažit rozptýlit nějakýma blondýnama - ne, to je můj styl. On se bude utápět v žalu.
"Netuším, doufám, že zavolá…"
"Ne, to nedoufáš," zpražil mne podhledem. Uslyšel jsem, jak někdo sestupuje po schodech dolů.
"Tatia usnula, kdo by se jí divil," povzdechla si. "Máte nějaký nápad, co budeme dělat s další dvojnicí? Připadám si už tuctová!" Přiblížil jsem se k ní a lehce jí líbl na spánek.
"Ty nejsi tuctová," zašeptal mi do ucha. "Věř mi…" Ric jen protočil oči.
"Chápu, že tu jsem tak nějak navíc, já jdu hledat Jennu a Jeremyho," postavil se z křesla a rázným krokem odešel. Jo, je to kámoš. Elena se mírně pousmála a přitáhla si mne blíž škubnutím za límec košile. Ležela pode mnou a usmívala se.
"Ehm," odkašlala si Tatia, když scházela schody.
"Právě jsme chtěli dělat sex!" byl jsem celkem naštvaný a prostě nedočkavý, konečně mám Elenu, konečně a nemám s ní kousek chvíle o samotě, pořád sem někdo leze, když to není Tatia, tak to je Jeremy, mám ten pocit, že teď se tu vážně nastěhuje i její tetička a Ric a z tohohle domu bude asi vážně penzion! Ne, to nikdy nedopustím.
"Už ví, co to znamená," zasmála se Elena.
"Eleno, koupil jsem nám dům!" prozradil jsem jí.
"Cože jsi? Kdy a jak… kde?" nechápala. Pousmál jsem se a posadil se.
"Sice dávno, ale v hloubi duše jsem věděl, že tam jednou budu žít s tebou…"
Pohled Kola:
Tatia je živá. Viděl jsem jí a ani trochu se nezměnila, stará se o ní Damon a Elena. Upřímně, větším pakům snad ani nemohla být přidělena. Napadla mne jedna věc, ví o ní Klaus? Ví, že je tady. Ne to asi ne, kdyby to totiž věděl, tak je v její blízkosti.
"Jsem rád, že se znovu potkáváme," mile jsem se usmál na čarodějku, díky které jsem zpět mezi živými. Sedl jsem si na lavičku, ona stála před ní se založenýma rukama, vypadala celkem naštvaně. "Mám pro tebe jednu hádanku… Je to stejné, jako Elena a Katherine, ale ani jedna to není, kdo to je?" Bonnie se chvíli zamyslela.
"Netuším, Kole," zavrtěla hlavou. "Nevím proč, ale odpověď znát nechci," přiznala mi. "Takže teď, když dovolíš, mám se s někým sejít!" přivřela své krásné zelené oči, už se otáčela, ale já ji chytil za ruku.
"Co tady dělá další dvojnice? Co tu dělá Tatia!" křikl jsem po ní. Bonnie se na mne vylekaně koukala.
"Kdo? Já teď musím řešit nějakou věc s Elijahem, chce po mně, abych s Katherine udělala znovu upírku, nemám na to čas," odsekla mi a vytrhla se. "Jsi sice původní, ale já nejsem žádná řadová čarodějka, jasné? Nepokoušej mě!"
"Ty chceš udělat s Katherine zase…"
"Zbláznil ses? I kdyby to šlo, tak to rozhodně neudělám, má to, co si zasloužila!"
***
Moc prosím o komentáře, děkuji! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tady!

KLIK 100% (1235)

Komentáře

1 Nya Nya | 30. října 2013 v 11:57 | Reagovat

Uzasne :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama