Pád Andělé - Recenze

25. října 2013 v 13:21 | Terry |  Čtenářský koutek
f

Chtěla bych vám představit další knihu, která mne vtáhla do svého děje, dřív, než jsem stačila mít námitek. Tři sta devatenáct stran jsem prosím přelouskala za den a půl. :o)
(Momentálně dočítám druhý díl, na který bohužel nemám čas) :(

dAnotace

Některým andělům je souzen Pád...
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé - v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného - a dává to jasně najevo -, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.

Nakladatelství: Knižní klub
Počet stran: 320
Poprvé vydáno: v roce 2008
Napsala: Lauren Kateová
Přeložila: Jana Jašová
Originální název: FALLEN
KAŽDÝ MÁ MINULOST.

KAŽDÝ MÁ SVŮJ OSUD.

LÁSKA VÁS MŮŽE ZNIČIT.

NĚKTERÝM ANDĚLŮM
JE SOUZEN PÁD...
Můj názor:
Jak už jsem psala, knihu jsem přečetla jedním dechem. Pravda, někdy byla kniha trochu táhla, vážně se tam nic nedělo -d takže taková oddechová, chci tím říct, že uprostřed knihy nebyla skoro žádná akce, ale autorka si to nechala do úplného závěru, takže jsem poslední listy úplně hltala.
Hlavní postava, řekněme, že kdybych byla na jejím místě, v některých situacích bych jednala naprosto jinak, ale jinak jsem se do ní celkem vžila. I když je příběh psán er formou, tak se děj točil jen kolem Luce, což bylo možná i trochu škoda.
Teď se dostáváme k jejímu protějšku - Danielovi, který je tak trochu mučedník, jako bych viděla Stefana, nebo Edwarda Cullena. Nechce si jí pouštět k tělu, ale nakonec to stejně dopadne, jak všichni očekáváme, velká epic love.
Samozřejmě se o její srdce zajímá i někdo jiná, Cam. Upřímně, má nejoblíbenější postava (hned tady, být Luce, vykašlu se na Daniela s blond vlasy a vrhnu se na Cama). Samozřejmě mu párkrát podlehla a věřila mu, když se však provalilo, kdo ti dva vlastně jsou, tak bylo všemu konec a Luce se nadobro rozhodla pro Daniela. Myslím, že to autorka mohla trochu protáhnout, chci tím říct, trochu víc zvýraznit milostný trojúhelník, myslím, že by byl skvělý. I když Danielova a Luceiina láska má tvarovat už věky, takže na druhou strnu to chápu.
Tato kniha měla velkou reklamu, možná až moc velkou.
Obálka je nádherná! Vážně, ta se povedla!

Takže, celkové hodnocení:
Hlavní postava - Luce 3,5/5
Hlavní postava - Daniel 3/5
Hlavní postava - Cam 4/5
Děj - 3,5/5
Obálka - 5/5

Knihu doporučuji. :o) Terry...
Pokud jste četli, můžete napsat svůj názor, jak to vidíte, jestli jsem něco nezdůraznila, nebo se mnou nesouhlasíte. :o)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tady!

KLIK 100% (1235)

Komentáře

1 Tinka Tinka | 25. října 2013 v 13:43 | Reagovat

Tiež som túto knihu čítala, je úžasná. Aj keď, nezostala som len pri nej prečítala som celú sériu a nie raz. Môžem ju všetkým len odporučiť ;-)  :-D  :-P

2 Terry Terry | 25. října 2013 v 14:07 | Reagovat

[1]: Já jsem taky v půlce další knihy, určitě si přečtu celou sérii. :o)

3 Tinka Tinka | 25. října 2013 v 15:38 | Reagovat

[2]: Máš sa na čo tešiť :-D :-)

4 Perla Perla | Web | 25. října 2013 v 22:00 | Reagovat

Čítala som to celé, prvé 2 po slovensky zvyšok po anglicky... ale neviem... akosi ma to nechytilo až tak, ako som dúfala. Čakala som niečo viac a bola som pravdu povediac sklamaná. Ale tak každý to vidí ináč...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama