We have a little secret 8. kapitola

31. října 2013 v 21:59 | Terry |  We have a little secret
Téma: The Vampire diaries
Páry: Damon/Elena Stefan/Meredith
Děj: Druhá řada povídky You are my secret, kdo nečetl - ZDE!
NAVAZUJE!
Poznámka autora: Doufám, že se vám další řada bude líbit stejně, jako ta první... :o) Moc prosím o komentáře, děkuji! Terry...8. kapitola
"Na co se to díváš?" zajímal se Damon a sedl si ke mně, ano, můj Damon dnes uspal úspěšně naše dítě. Jak vidno, odloučení Damona od malého Derrena má zřejmě nějaký kouzelný účinek. Vypnula jsem televizi a podívala se na něj.
"Jen jsem přepínala nudné kanály," usmála jsem se na něj ze široka. "Chyběl jsi mi," přiznala jsem mu šeptem a přitiskla se na jeho rty. "A teď mi prozraď, jak jsi dokázal tak rychle uspat naše dítě. Víš, nevím, jestli sis toho všimnul, ale je kapku neposedný a jen tak mu nevysvětlíš, že je unavený a je čas spát," nadzvedla jsem jedno obočí.
"No," svraštil obočí a přiblížil se ke mně blíž, díval se na mne tím svým propalujícím pohledem, při kterém mi začne vždy bušit srdce… "Když mu přečteš pohádku, tak usne celkem rychle," pozvedl ramena, jako by to byla jasná věc.
"Zkoušela jsem všechno, dokonce i zpívala, počítala jsem s ním ovečky, nakonec to dopadlo tak, že jsem skončila u osmdesáté ovečky a usnula jsem já," vysvětlila jsem mu a položila mu hlavu na jeho rameno. "Uvažovala jsem a došla k závěru, že i když mu bude tisíc let, tak ho nikdy nenechám jít, chápeš? Bude prostě bydlet pořád s námi…"
"To si řekneme za pár let, věř mi, jednou ti Derrenek přeroste přes hlavu a potom ho budeš chtít vykopnout, třeba do armády. Věř mi, mluvím z vlastní zkušenosti," odkašlal si, "a jeho bratr bude stále malý kluk, co si může všechno dovolit…"
"Nemáme druhé dítě," připomněla jsem mu. "Damone, chápu, tvůj otec byl pěkný idiot, ale to už nezměníš. Prostě se na něj vykašli, vím, že máš i vztek na Stefana, ale on za to nemůže," uklidňovala jsem ho.
"Jo, ten za nic nemůže," přitakal mi poněkud nesrozumitelně a šel si pro bourbon. "Dáš si taky?" ukázal na sklenici.
"Ne, nějak nemám chuť," uvedla jsem vše na pravou míru a dala si nohu přes nohu, znovu jsem zapnula televizi, film, který měl před chvílí reklamu, se vrátil na obrazovky. "Bože," vydechla jsem. "To jsem taky tak vypadala?" Běžel film, ve kterém dívka otěhotněla s upírem, rodila. Vypadala úděsně, nahlas jsem polkla. Damon jedním okem prozkoumal obrazovku a pousmál se.
"Rozhodně ne, nebyla jsi naštěstí tak moc vyhublá, ani ti to škvrně nezlomilo páteř, na druhou stranu jsem o tebe měl větší strach, než ten maník, co do ní bodá jehlou morfium." Mile jsem se usmála, upír si sedl ke mně.
"Hele, nic o páteři tam nebylo!" zamračila jsem se. "Damone Salvatore, přiznejte se, že jste viděl tenhle upíří film!" začala jsem se nezkrotně smát.
"Možná to běželo v baru," zamumlal. Nadzvedla jsem jedno obočí a složila ruce na hrudi.
"Aha, v baru budou dávat film pro patnáctileté děti, ano, to ti tak věřím." Damon položil sklenici na stůl, jedním pohybem mě přišpendlil pod svým tělem na sedačce a držel mě pod krkem.
"To, že jsem ten film viděl, zůstane jen mezi námi, rozumíš?" mhouřil na mne své modré oči.
"Nebo co? Upálíš mě pohledem?" hádala jsem, udělala jsem dlouhou pauzu, kdy jsem se dívala jen do jeho očí, rukama jsem mu však odepínala pásek u kalhot. Pomalu jsem mu je začínala sundávat, jeho stisk povolil a jedním škubnutím mi roztrhnul tričko.
"Po tom se mi stýskalo," šeptl mi nepatrně do ucha. Široce jsem se na něj usmála a sundávala mu košili. Obdarovával mne letmými polibky, na klíční kosti. Z mých úst vyšel nepatrný povzdech. Nevím, co se stalo, ale spadli jsme ze sedačky, oba dva jsme se začali smát. "Tak to se mi ještě nestalo," okomentoval celou situaci Damon. Cvakly domovní dveře, ve kterých momentálně stál Stefan a Meredith, upřímně, musel to být zajímavý pohled. Já i on jen ve spodním prádle na zemi.
"Ale no ták!" rozhodil ruce jeho mladší bratr.
"Ztrať se," poručil mu Damon okamžitě. "Hned," popohnal ho a ukázal na dveře.
"No koukat se na vás nebudem," vyhrkla má sestra a táhla ho pryč.
"Víš, že je celkem divné vidět tvou přesnou kopii, jak to dělá s mým bratrem?" ošil se, ale to už za sebou zavírali dveře.
"Spíš je děs vidět tebe, Eleno, v náručí toho šaška!"
"Co jste si udělali na tom vašem výletu?" přimhouřila jsem oči. "Poslední dobou jste byli v pohodě, ale když jste se vrátili, tak jste jak vyměnění," přemýšlela jsem nad tím.
"Ponorková nemoc," oznámil mi. "Nikdy bys nevěřila, jak je Stefan nudný člověk!"
"A teď pravý důvod," podívala jsem se na něj skepticky. "Dělej, nebo nebude žádný sex!"
"Meredith chce být upírka kvůli němu a on jí to zakázal, poté mi začal vyčítat to, že jsem tě připravil o panenství, zbouchnul, a že jsi kvůli tomu zemřela," shrnul to.
"Nevím, proč mám pocit, že to první rozhodně neříkal, a za druhé, víš jistě, že chce být Meredith upírem?"
Prosím o komentáře, děkuji. :o)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tady!

KLIK 100% (1235)

Komentáře

1 Nya Nya | 31. října 2013 v 22:42 | Reagovat

Suprozni :-)

2 Andy Andy | Web | 1. listopadu 2013 v 7:18 | Reagovat

Nádhera :)

3 eliss ♥ eliss ♥ | 1. listopadu 2013 v 7:28 | Reagovat

muliju to:D tuhle povídku mám strašně ráda a už se těším až Derrenek vyroste a bude jako tatínek :P

4 Terry Terry | 1. listopadu 2013 v 8:01 | Reagovat

[3]: To bude za chvíli, chci to trochu přeskočit, jelikož tam teď naní co psát... :D

5 bara bara | 1. listopadu 2013 v 11:31 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)

6 Enda Enda | 1. listopadu 2013 v 14:17 | Reagovat

:-)

7 s@lsa s@lsa | 1. listopadu 2013 v 14:52 | Reagovat

jééé, jsem strašně ráda že je tady další díl-už se těším na velkýho derrenka :D

8 AnnA* AnnA* | 1. listopadu 2013 v 15:06 | Reagovat

Per-fect...moc se těším na další díl :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama