Černý Jestřáb 1/?

10. listopadu 2013 v 16:42 | Terry |  Černý Jestřáb
Téma: The Vampire diaries
Děj: Damon je... Víte co? Přečtěte si to. :D Nebudu to tady rozebírat, nechejte se překvapit. ;) Terry...
Tady máte Delena jednorázovku. ;)
Prosím o komentáře, podle toho, kolik bude komentářů, přidám další povídky. ;) Terry...
1. část
Pohled Damona:
Seděl jsem ve svém novém závodním autě, připravoval jsem se, dnes mě čekal velice důležitý závod, proto jsem si koupil nové Ferrari. Věděl jsem, že musím vyhrát, napětí celkem houstlo, upřímně, byl jsem nervózní, což u mě je velice neobvyklé.
"Damone," oslovil mne starostlivě můj automechanik, který už sice pracoval trochu přesčas, ale byl ten nejlepší! "Dneska pojedeš proti Černému Jestřábovi," oznámil mi tiše, aha, to bych netušil. Jeho vrásky, jindy na usměvavém obličeji, teď ztuhly. "Nikdy neprohrál…"
"Vím, co je zač," přikývl jsem, "pamatuj, já jsem taky nikdy neprohrál," pokřiveně jsem se usmál.
"Ano, to máš pravdu, ale on vyhrál každý závod s takovou elegancí, ty naproti tomu - chci říct, není závodu, abys nerozmašíroval nějaké auto. Dávej si pozor!" Přikývl jsem a nasadil si černou helmu, pohlédl jsem do zpětného zrcátka. Bože, vždyť jsem upír, jak mě může nějaký smrtelník porazit? Leda by to nebyl smrtelník, co když mám co dělat s upírem, jako jsem já?
Za chvíli to začne! Stál jsem se svým úžasným autem na startovací čáře a čekal, až to všechno vypukne. Se mnou a Černým Jestřábem soutěžilo ještě několik bažantíků, kteří si to chtějí zkusit, ztratí se hned po první zatáčce. Pohlédl jsem do leva. Uviděl jsem Porsche, černé nablýskané, to bude Černý Jestřáb, chtěl bych ho vidět, i když je to nemožné. Prý se vždy po závodu vytratí, nechápu proč! Skla to auto mělo černé, takže nic! Neviděl jsem.
Začalo to, pořádně jsem na to šlápl hned při startu, vážně jsem se snažil, ale to Porsche přede mnou používalo snad místo benzínu vílí prach, jinak to nevidím. Vybíral jsem zatáčky se vší elegancí, avšak, nestačilo to. Zbytek závodníků bylo někde mimo, já se soustředil jen na jeden cíl, musím ho předjet!
Vyrovnal jsem to, opravu, vyrovnal, věděl jsem, že to není možné, ale srdce mi začalo znovu tlouct, jako bych se znovu narodil. Ještě kousek, malý kousíček! A předjedu ho, ale co se stalo poté, nechápu, jeho auto znovu přidalo na výkonu, jelo se poslední kolo.
Černý Jestřáb projel cílem, jako nic, jako by se nechumelilo a já to mohl zírat jen s otevřenou pusou. Vystoupil jsem a se svou přilbou jsem co nejsilněji hodil o zem, rozletěla se na mini částečky. To přece není možné! Nikdy jsem neprohrál, to už u mě stál i můj bratr.
"Tak tohle nechápu," přiznal mi Stefan. Stefan, můj bratr, nejlepší kámoš. Celou situaci pozoroval s otevřenou pusou, teď už si to ke mně namířil i Alaric, věrný fanda a podpůrce, neměl slov.
"Musím si s ním dát odvetu!" rozhodl jsem.
"Zbláznil ses? Černý Jestřáb na to nikdy nekývne, ani nekývnul…"
"Sakra proč Černý Jestřáb?! Já chci vědět jeho jméno a ne mu říkat, jako hloupému ptákovi!" rozčiloval jsem se, "říká snad mě někdo Vrána, nebo Havran?" Alaric zavrtěl hlavou.
"Kde je vůbec jeho auto?" poznamenal Stefan. Ano, byl pryč, Černý Jestřáb odletěl. Rozepl jsem si jezdeckou kombinézu, jelikož mi bylo už trochu teplo.
Pohled Eleny:
Vystoupila jsem si ze svého Porsche, ten hajzlík mě dneska málem dostal, důležité je to slovo málem. Sundala jsem si černou přilbu, culík hnědých vlasů, který jsem měla pracně schovaný, mi spadl na ramena.
"Cos to tam dneska předváděla?" zasmála se mi moje nejlepší kamarádka Caroline.
"Řekněme, že to nebyl můj den, každopádně, kdo je vítěz?" zachichotala jsem se.
"Černý Jestřáb," blondýnka udělala menší pukrle. "Každopádně největší vítězství je to, že nikdo nepoznal, že jsi holka. Víš, jak by to skončilo?"
"Výsměchem?" usoudila jsem. "Víš, stejně je největší legrace, to, že si všichni myslí, že jsem muž!" rozzářila jsem se. "Jdu se převléknout, rozhodla jsem a zašla do domu, který patřil právoplatně Černému Jestřábovi, tato osoba existuje již tři roky, dala jsem ji dohromady se svou nejlepší blonďatou, někdy trhlou kamarádkou Caroline Forbesovou, a kdo, že se schovává za onou vymyšlenou přezdívkou? Elena Gilbertová, přiznávám, že jsem upír, přiznávám, že technické úpravy na mém autě spravuje Bonnie Bennettová, kamarádka čarodějka, ale to je tak jedno.
Už jsem byla ve svém standartním oblečení, černé legíny a přes to černé tílko a nesměly chybět boty na převelikém podpatku, a vlasy už rozpuštěné, mírně spadající nad pas, kdo by mě tipoval na závodního automobilového jezdce?
"Černý Jestřáb si nesjednává schůzky!" slyšela jsem Caroline, jak po někom křičí venku, zaujalo mne to, vyšla jsem ven. Hádal se s ní nějaký černovlasý chlap, měl na sobě stále jezdeckou kombinézu, vlasy mu trčely na všechny strany a doslova zuřil.
"Co se děje?" zeptala jsem se s klidem, blondýna se na mne s úsměvem podívala.
"Tento pán," ukázala zřejmě na mého soupeře, který prohrál. Možná je to ten, který mi dal tak zabrat, "si chce sjednat s Černým Jestřábem schůzku," osvětlila mi. Povzdechla jsem si.
"To asi nebude možné," vrtěla jsem hlavou, "nesjednává si schůzky."
"Chci odvetu!" křikl na mne, měl velice hrubý a zvučný hlas. Zasmála jsem se.
"Tak to si ani schůzku sjednávat nemusíš, nikdy nejede odvetu," vrtěla jsem hlavou.
"A kdo jsi sakra ty? Jeho tiskový mluvčí?!" rozčiloval se.
"Tak něco," přikývla jsem, "ty budeš zřejmě ten, který s ním dneska závodil, ten v černém Ferrari," hádala jsem.
"To jsem sakra já, a netuším, jak je možné, že vyhrál!" rozhodil rukama.
"Je prostě příliš dobrý, ještě jsem nenarazila na nikoho, kdo by ho porazil. Prostě se s tím smiř, navíc, nejsi první, ani poslední. Tak to na světě chodí…"
"A proč ho alespoň nemůžu vidět, rád bych věděl, kdo je tak dobrý, že porazil mne!" zamračil se. Vždyť před ním stojíš… Chtěla jsem mu odpovědět, místo toho se Caroline zasmála.
Pohled Damona:
Stál jsem před velkým domem, u kterého bylo zaparkované jeho Porsche. Hned co zmizel, jsem se snažil najít a hele, co jsem našel? Dům, auto a dvě proradné ženské, co se mi smějí do obličeje. S blondýnkou jsem se bavil jen chvíli, poté přišla zřejmě jeho tisková mluvčí, pěkná nadřazená fůrie! Obě dvě byly pěkné, ale až příliš drzé!
"Řeknu to takto," prohlásila hnědovláska na vysokých podpatcích, "Černý Jestřáb si nikdy nesjednává schůzku, nikdy ho nikdy neviděl - kromě nás, a nikdy nejede odvety," chtěla uzavřít konverzaci.
"Zřejmě je pěkně šeredný!" neodpustil jsem si.
"Dej si pozor upíre, ať se ti něco nestane!" přimhouřila na mne své modré oči blondýna, vypadala celkem naštvaně. Hnědovláska místo toho špulila rty a nad něčím uvažovala. Takže, zjistil jsem, že Černý Jestřáb je na sto procent upír, jeho sekretářky jsou, když mě poznali.
Dál jsem to neřešil, naskočil jsem do svého autíčka a odjel do Mystic Falls, s chlapama jsem si domluvil ještě menší smuteční oslavu v Grillu, byl jsem tam za pár minut.
Otevřel jsem dveře a hned si to zamířil k jednomu ze stolů. "Tak jak jsi dopad?" zeptal se mne hned můj bratr. Smutně jsem zavrtěl hlavou.
"Byly tam nějaké dvě ženské, upřímně, má vkus… byly k nakousnutí, jen to má jeden háček - upírky! Ani jsem je nemohl ovlivnit," povzdechl jsem si.
"Takže je jasné, co je tenhle ten ptáček zač," usoudil Ric a kopl do sebe zbytek alkoholu, co měl ve skleničce.
"On tam jako vůbec nebyl?" vyptával se mne dál Stefan.
"Já nevím, obě dvě mi začaly argumentovat, že si nesjednává schůzky, že nejezdí odvety," vrtěl jsem nad tím hlavou, to už mi na stole přistálo mé oblíbené pití - bourbon.
"Měl jsi na ně použít trochu tvého šarmu, nerad to říkám, ale vždycky zabere," připomněl mi Alaric. Proč mě to nenapadlo hned?
"A co takhle zkusit něco jiného," navrhl záhadně můj mladší bratr.
Pohled Eleny:
Dorazila jsem s Caroline do svého domu, který právoplatně patřil Eleně Gilbertové žijící v malém upadlém městečku jménem Mystic Falls. V mém, skromném příbytku byla i má druhá kamarádka Bonnie.
"Caroline," začala jsem ihned, co jsme překročily práh domu, "zjistíš mi, kdo to byl, s kým jsem závodila, kdo mne málem vyrovnal a kdo si na mne otvíral tu svojí pusu!" Bonnie, která seděla v křesle u televize, na nás nechápavě zírala.
"Mám se ptát?" svraštila své obočí.
"Podívám se do spisů, kdo dneska závodil s Černým Jestřábem," povzdechla si a vytáhla svůj růžový tablet. Po chvíli hledání začala:
"Takže, buď to mohl být, Marian Gregor, Henry Smith, Damon Salvatore, nebo Michael Weasley. Podle fotek však hádám, že to byla varianta číslo tři… fanfáry," zachichotala se, "Damon Salvatore," natočila obrazovku směrem k nám. Ano, byl to on, černé vlasy, modré hluboké oči a věčný pokřivený úsměv.
"Tento krasavec je sexy," povzdechla si Bonnie.
"Ten krasavec je upír," zastavila jsem jí v jejím jásání a dál si ho prohlížela.
"Aha, už tak sexy není," zmírnila své jásání. "Přenechám ti ho," švitořila dál, já ji však ignorovala, vzala jsem si tablet do rukou a začala na něm hledat podrobné informace.
"Žije v Mystic Falls," četla jsem nahlas, obě dvě zbystřily, "dokonce asi jen dva kilometry odtud! Jistě, mohlo, mě to hned napadnou," vyčítala jsem si to.
"Jaký máš plán?" zeptala se mě Caroline, a já ji vrátila tu růžovou věc. Nahlas jsem si povzdechla.
"Damon bude chtít určitě zjistit, kdo je Černý Jestřáb, nemůžeme mu to dovolit!" upírala jsem na obě dvě svůj zrak.
"Ještě tě nikdy nikdo neodhalil," vrtěla hlavou Bonnie, v ten moment pípla Caroline zpráva, neboli její plánovač pro mou osobu - tedy, Černého Jestřába.
"Máš nového vyzyvatele. Jistý Damien Salvadore," pronesla a poté vybuchla v hurónský smích. "Mám to přijat?"
"Ale jistě," přikývla jsem. "Ráda mu znovu nakopu zadek."
"Neříkala jsi, že si s nikým nedáváš odvetu?" nadzvedla jedno obočí Bonnie.
"Když tady ten se tak snaží," tekly mi slzy od smíchu. "Mohl si alespoň vymyslet jiné jméno!"
Pohled Damona:
"Přijal to!" zajásal Stefan radostně. "Říkal jsem, že neví, s kým závodí," rozchechtal se.
"To chce dalšího panáka," přivolal jsem k sobě obsluhu mávnutím ruky. "Kdy je vůbec ten závod?" Stefan nahlas polknul.
"Zítra odpoledne, jindy to nešlo," vrtěl hlavou. Nahlas jsem polknul, mám dva důležité úkoly, zvítězit a odhalit ho! Já jsem strašný rýpal, proč ale kolem své totožnosti dělá takové cavyky?! Možná je to vážně ošklivý…
Nastalo odpoledne následujícího dne. Stál jsem před svým nablýskaným černým Ferrari a čekal, až se ukáže. Myslel jsem si, že přijede to stejné Porsche, jako včera, ale místo něj přijelo Bugatti Veron. Zajímalo by mě, kolik má ten chlápek aut. Jak jsem čekal, ani nevystrčil nos z auta.
"Za chvíli to začne!" poplácal mne Stefan po rameni. Poté se ke mně přiblížil, "trochu jsem ti poupravil motor," zašeptal mi. Hrdě jsem se na něj usmál. To už jsem nastoupil do auta.
Závod odstartoval stejně, jako včera, dnes jsme však za zadkem neměli další jezdce. Netuším, co mi Stefan s autem udělal, ale vážně bylo rychlejší, co víc, bylo úžasné! Jelo, jako blesk, ještě víc jsem sešlápnul plyn a vyrovnal Černého Jestřába, předjel jsem ho. Poslední kolo bylo naprosto šílené, řezal jsem otáčky, co nejlépe to šlo, párkrát jsem se sice vysekal, ale auto to ustálo.
Projel jsem cílem, jako první! Vyhrál jsem, ano, přesně tak! Damien Salvadore vyhrál závod. Co nejrychleji jsem vystoupil. Můj protivník ujížděl, nemohl jsem to riskovat, slíbil jsem si, že zjistím, kdo to je! Běžel jsem velice opatrně za jeho autem, pronásledoval ho. Nevšiml si mne, když dojel k jednomu domu, který byl v Mystic Falls - zvláštní představa, co když je Černý Jestřáb někdo, koho znám? Vystoupil z auta, já se schovával za jedním stromem a pozoroval ho. Musím uznat, že je celkem tintítko. Vysoký moc není, kombinéza na něm vlaje… Čekal jsem, že si sundá přilbu, ale on nic! Zalezl do svého domu.
***

Prosím o komentáře, podle toho, kolik bude komentářů, přidám další povídky. ;) Terry...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tady!

KLIK 100% (1235)

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 10. listopadu 2013 v 16:57 | Reagovat

Nádhera :)

2 Tinka Tinka | Web | 10. listopadu 2013 v 17:30 | Reagovat

WoW! Skláním poklonu, tohle by mě nikdy nenapadlo :D Je to jako vždy krásně napsané, těším se na další :) Jsem strašně zvědavá, co udělá Elena v další části a jak Damon zareaguje na to, že Černý Jestřáb je holka:D

3 :D :D | 10. listopadu 2013 v 17:31 | Reagovat

Pěkný

4 Loverka Loverka | Web | 10. listopadu 2013 v 17:42 | Reagovat

Wooow :D  to je dobrý... xD né je to skvělý xD :-D

5 nikky nikky | Web | 10. listopadu 2013 v 18:33 | Reagovat

Pěkné ,další?

6 sisa sisa | 10. listopadu 2013 v 19:25 | Reagovat

fiha!!!!!good idea! :)

7 bara bara | 10. listopadu 2013 v 20:05 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)

8 Erin Erin | 11. listopadu 2013 v 7:26 | Reagovat

úžasný nápad...jsem zvědavá co bude dál, povedené, těším se na další ;-)  :-D

9 Emma Emma | E-mail | 17. května 2014 v 17:51 | Reagovat

co je to za pisnicku?? :) .. nejde mi to spustit .. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama