I loved you II. - I loved her! And Now I love you - 1

29. dubna 2014 v 23:58 | Terry |  I loved you
Téma: The Vampire diaries
Páry: Elena/Damon/
Přiblížení děje: 1. série: Katherine v roce 1864 slíbila svou lásku Damonovi, který ji snadno uvěřil, ale už nevěří :). Jejich "vztah" se táhne až do této doby, Stefan, který si je vědom, že zrazuje bratra pokračuje ve vztahu s Katherine - tajně, objevuje se párkrát do roka, důvodem je Katherine, která chce jak Stefana, tak Damona. Lže Stefanovi o tom, že se teď nemůže rozejít s jeho bratrem, protože by ho to zlomilo.
Co se stane, když Stefan dorazí za nimi do Mystic Falls? A Damon spatří barmanku, která mu tak moc připomíná jeho dávnou lásku?
2. série: Damon pustil Elenu k vodě, jelikož zabil jejího bývalého přítele. Nechal ji na sebe zapomenout a postupem času vypl emoce a začal se bavit se svým dřívějším kamarádem Enzou. Jak to bude dál potom, co mu Enzo daroval dívku, která je převelice podobná Katherine? Enzo nemá tušení, že s touto dívkou již Damon měl tu čest...
Časové zařazení: Posunuli jsme se v čase, začínáme od Elenina prvního dne na vysoké... :o)
Poznámka autora: Doufám, že se povídka bude líbit stejně, jako předchozí série, prosím KOMENTUJTE, děkuji. :o)

1. kapitola
Uběhl týden od té prapodivné noci. Od křiku a strach, možná jsem blázen. Co když to všechno byl jen hloupý sen? Ale jak potom vysvětlím ten hladový kousanec na mém krku? Seděla jsem na posteli a snažila se do sebe dostat pár informací z knih, každopádně, nebylo to nic do školy, byly to knihy mojí mámy. Možná se v nich něco dozvím o tom, co se mi stalo. Každopádně nemám v plánu se jí na nic ptát.
Někdo zaklepal na dveře, pomalým tempem jsem vstala a mířila otevřít. Byla jsem celkem ospalá, s prací v baru jsem raději sekla, a tak jsem měla volné večery. Caroline dřela. Zvláštní, když se nad tím zamyslím, vždy se mi na tváři vykouzlí úsměv.
Vzala jsem za kliku a otevřela. Na prahu stál ON. Byl to ten muž, který mne pronásledoval, který mne dovedl domů, a když dorazila Caroline, prostě zmizel. Líně se opíral o rám dveří a s pokřiveným úsměvem si mne měřil, upřímně mi to nahánělo dost velký strach.
"Damon," šeptla jsem a zalapala po dechu. "Drž se ode mě dál," řekla jsem velice vážně a chtěla mu dveře zabouchnout před nosem, on však mezi ně nastrčil nohu, takže se nezavřeli.
"Eleno, ahoj," usmál se na mne a vešel dovnitř, jako by se nechumelilo. "Jak ses měla?" zajímal se a poté si lehl na mou postel.
"No, celkem na nic, když vezmu v potaz, že mě někdo dokonale děsí…"
"To vypadám tak děsivě?" pohlédl na mne a poté se podíval do stropu.
"Měla jsem na mysli matikářku, ale jop, ty mě děsíš taky," přikývla jsem. Chvíli tam ještě ležel a poté se zvedl.
"Ty si vážně nic nepamatuješ, že?" Zamračila jsem se, upřímně, neměla jsem to nejmenší tušení, o čem to sakra mluví. Na nic si nepamatuju? Na co bych si měla pamatovat?
"Nevím, o čem to mluvíš, řekla jsem vážně a snažila se od něj, co nejelegantněji ustoupit. Postupem času jsem se přibližovala čím dál tím víc ke dveřím.
"Zdá se mi, že mi utíkáš…"
"To se ti nezdá," odsekla jsem mu docela dost drze. "nechápu, o co ti jde, jak vidím, nejsi zloděj, ani mne nemáš v plánu zabít, tedy podle všeho jsi asi měl, když si vzpomenu na ten les," šeptla jsem, držela jsem se pevně mosazné kliky, měla jsem chuť ji prostě zmáčknout a rychle utéct.
"No, zloděj nejsem," mrkl na mne, "ale s tím, že tě nechci zabít, bych moc nesouhlasil." Udělal ke mně tři kroky, stál v mé těsné blízkosti, neopovážila jsem se ani nadechnout. Svými prsty mi přejel po krku, po krční tepně. Cítila jsem se velice nesvá.
"Co to děláš?" vykoktala jsem ze sebe a tělem narazila do dveří, jistě, chtěla jsem udělat ještě další krok. Naklonil se ke mně, jeho rty se dotkly mé kůže ne krku, celým mým tělem projížděla zvláštní pocit, řekněme taková elektřina, ale jako bych to už někdy zažil.
"Tvůj přítel tě ani nedoprovodí z rande domů?" zasmál se pronikavý hlas. Doopravdy mne to vyděsilo. Bylo přesně půl druhé v noci. Nevěděla jsem, kdo to je, prostě jsem mu jednu flákla, když jsem si však uvědomila, kdo to je, hned jsem se chytla za pusu.
"Co to bylo?" šeptla jsem a koukala se mu do jasně modrých očí.
"Nemám páru, o čem to mluvíš," odpověděl okamžitě a vrátil se k laskání mého krku.
"Jestli chceš, abych dělala špatné věci, tak si pohni, než si to rozmyslím a nezačnu se utápět ve věčné vině," šeptla jsem mu do ucha. Lehce přikývl a my se ocitli v nějakém pokoji, zřejmě jeho, na velké posteli. Lehce mne líbal, poté však nečekal a sundal mi triko, mé ruce také rychle pracovaly a já z něj sundala černou košili. Pomohla jsem mu s mým opaskem, který se teď zdál, jako věčný hlavolam. Nenadála jsem se a oba dva jsme byli jen ve spodním prádle. Přitiskl mi ruce k matraci a začal s neúnosným mučením. A aniž by mi pustil zápěstí, sklonil se níž a vtiskl mi motýlí polibek do koutku úst. Další umístil na mou tvář, na hranu čelisti a těsně pod ušní lalůček, který krátce stiskl mezi zuby.
Zmítala jsem se pod ním, ale ruce se mi stejně nepodařilo uvolnit. Damon pokračoval ve svém pomalém, důkladném a vzrušujícím mučení. Rty, jazyk, zuby. Stále dokola, měla jsem pocit, že se za chvíli udělám. Po chvíli ji ruce uvolnil, dívala se na svého milence celkem naštvaně, ale po chvíli mu odpustila. O několik něžnůstek dál do mne konečně vstoupil, nemohla jsem se však rozhodnout, jestli ho víc nenávidím, nebo miluju, protože pokračoval ve svém mučivém tempu.
Co nejrychleji jsem ho od sebe odstrčila. "Co to sakra děláš? Co to má být?" vřískala jsem po něm. "Neznám tě… my dva… Co to bylo?" ječela jsem.
"To byla prosím naše blízká budoucnost," zaradoval se. Opravdu by mne zajímalo, jak blízká ta budoucnost je. Doufám, že dostatečně daleko.
***
Prosím o komentáře, děkuju. :o)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaký pár?

Delena 59.2% (1022)
Stelena 4.8% (83)
Stebekah 3% (52)
Klaroline 24.8% (428)
Forwood 8.1% (140)

Komentáře

1 Erin Erin | 30. dubna 2014 v 7:50 | Reagovat

wow....to je super zamotaný ;-) paráda, těšíms e na další :-D  :-D  :-D

2 M M | 30. dubna 2014 v 19:04 | Reagovat

Sem hrozně ráda že si zase přidala tuhle povídku :-) jinak luxus kapitola :-)

3 Verca Verca | 30. dubna 2014 v 22:51 | Reagovat

Strašně, strašně se těším na pokračování!!! :D

4 Vivé Vivé | 1. května 2014 v 15:38 | Reagovat

OMG! :DD
Rýchlo ďalšiu!
Je to skvelé :33

5 vida vida | 29. května 2014 v 11:52 | Reagovat

prosím pokracovani..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama