Sanguinosa Rose - 20. kapitola

22. dubna 2014 v 21:22 | Terry |  Sanguinosa Rose
Téma: Čistě moje patlanina :o)
Děj: Druhá série The Black Rose s podnázvem Sanguinosa Rose (Krvavá růže) - Italsky.
Dylen je mrtvý, ale Kate to tak rozhodně nechat nechce, nevěří tomu. Vídá ho ve snech, mluví s ním. Ale jsou to opravdu sny? Je doopravdy mrtvý. Bude ho oplakávat, skoro se z toho zblázní, pomáhat jí bude kamarádka Charlie, která se naprosto změní. Bude si vyčítat jeho smrt.
Vydá se do města démonů za Dylenovou sestrou, která se bude k věci stavět až příliš dobře, co když v tom má své prsty?
Poznámka autora: Moc vás prosím o komentáře. Snad se vám kapitola bude líbit.
(Kdo nečetl první řadu - ZDE!)Chapter twenty - Impossible
"Ty si prostě nedáš pokoj!" zahřměl hlubokým hlasem Dylen, otočila jsem se na něj a čekala, co se bude dít, čím dál tím víc mě zajímala Danielova teorie.
"Můžete mi už konečně sakra někdo říct, o čem se pořád vy dva bavíte? Už mě to vážně nebaví poslouchat vaše dohady o tom, co mi je, navíc ani nevím, jaké ty dohady jsou! Pořád slyším jen - Daniely, buď potichu… Patříš do psychiatrické léčebny…" napodobovala jsem Dylenův hlas, ano, teď už přetekl pohár mé trpělivosti. Oba dva se na mne se zájmem podívali.
"Tady tvůj kamarád, idiot, vlček… chlupáček se domnívá, že tě Christian uřknul," pokrčí rameny.
"Uřknul?" zopakovala jsem po něm, jako po bláznovi.
"To si nemyslím, to si myslíš ty, ty debilní pijavice!" křikl po něm Daniel. "Tohle je totální blbost, Christian není čaroděj, nemůže tě uřknout! Kate, ať se ti to líbí, nebo ne, jsi těhotná!" Chvíli jsem se na něj dívala pohledem - děláš si ze mne legraci, apríl teprve bude, poté jsem však vybuchla v hromový smích.
"Jak jsem říkal, zamkneme ho v pokoji a nasadíme svěrací kazajku," rozhodl černovlasý upír, teď už stál blízko mě.
"Daniely," odmlčela jsem se a pohlédla na něj, snažila jsem se krotit smích, on však nevypadal, že by ho to ranilo, "nemůžu být těhotná, jsem Lilith, ty nemají děti," vysvětlovala jsem.
"Ano, to máš pravdu, ale Christian je jiná liga než upír," usměvačně se podíval na Dylena, "nebo hloupý člověk. Neslyšela jsi tu pověst…"
"Jistě, že jsem slyšela tu pověst, on sám mi ji řekl," protočila jsem očima, "ale ona byla člověk, on z ní až potom udělal Lilith…" Daniel se neuvěřitelně zasmál.
"Kate, nerad ti kradu iluze, pravda, byla nejdříve člověk, ale po pár měsících z ní udělal svou Lilith, která zjistila, že je v tom, až když byla démonem, nikoliv člověkem…" Třískla jsem rukou do stolu.
"Spal už s miliony Lilith přede mnou a vidíš tady na zemi nějaké ďábelské dítě?" Byla jsem opravdu rozzuřená, proč si tak vymýšlí.
"Nevidím, protože všechny zemřely, copak to nechápeš? Proto si našel novou Lilith, tebe… Proto bylo tak jednoduché tě získat zpátky…"
"Jednoduché?" zastaví ho Dylen. "Pokud si pamatuju, tak to tak jednoduché nebylo. A prosím tě, už drž klapačku, nikoho z nás nezajímají tvé žvásty!" rozkřikl se po místosti, vážně jsem se divila, že neprasklo žádné sklo.
"Fajn," odkašlala jsem si. "Tak si prostě udělám těhotenský test! Nebudeme se hádat…" podívala jsem se významně na oba dva.
"Taková blbost." Dylen protočil očima a nalil si nějakou whiskey, samozřejmě jsem tomu ani trochu nevěřila, ale chtěla jsem udělat Danielovi radost a přesvědčit ho o tom, že rozhodně nejsem těhotná.
"Já s tím souhlasím, je to dobrý nápad, pak se nikdo nebude hádat a v našem vztahu…" Dylen se začal dávit, kuckal.
"V našem vztahu? My tři nemáme žádný vztah! Je jen já Kate a pes, co nespí na rohožce, i když nechápu proč," zamračil se na něj, zmučeně jsem pomalu zavřela oči a říkala si - To vážně není možné.
"Aby ten pes potom nespal v její posteli." Vytřeštěně jsem otevřela oči a podívala se na Daniela.
"Chováte se, jako malý kluci! Oba dva!" vykřikla jsem, změřila jsem je velice podrážděným pohledem. Vzala jsem si svou kabelku a zamířila si to do lékárny.
Je mi sedmnáct let a stojím u regálu s těhotenskými testy, věřím tomu, že se někteří na mě podívali. Jedna postarší paní si mne velice nemile prohlížela.
"Není to pro mě, jasný?!" zamračila jsem se na ní, vzala první krabičku, co mi pod ruku padla a šla k pokladně. Cestou domů jsem si četla návod, bylo to celkem jednoduché. Stačí se jen vyčůrat na nějaký kus plastu a potom čekat. Nepotřebuju čůrat, ale prý to jde, hlavně, když piju vodu, nebo něco lidského…
"Jsem tu," prohlásila jsem, když jsem otevřela domovní dveře, podle všeho nikdo nebyl doma. Došla jsem do kuchyně, byl tam položený lístek - Jdu zabít pár lidí XOD
Raději jsem nepátrala potom, kde je Daniel, rovnou jsem si to zamířila do koupelny, chvíli jsem jen tak seděla na zemi u dveří a ještě jednou si důkladně pročetla návod, o chvíli později jsem udělala přesně to, co se po mne požadovalo.
Seděla jsem na chladné zemi a svírala v ruce ten teploměr, nebo co to vlastně je, co pět vteřin jsem se měla nutkání dívat na výsledek. Stále a pouze jedna čárka. Poté už jsem se na to nedívala a přemýšlela o nesmrtelnosti brouka. Budík, který jsem si nastavila na mobilu, začal zvonit, vypla jsem ho, pořádně se nadechla a podívala se.
"Dvě čárky," zamumlala jsem a prohlížela si ho snad ze všech možných stran a úhlů, pročítala jsem znovu a znovu ten návod. Nebylo to možné…
***
Prosím o komentáře, děkuji. :o)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaký pár?

Delena 59.2% (1022)
Stelena 4.8% (83)
Stebekah 3% (52)
Klaroline 24.8% (428)
Forwood 8.1% (140)

Komentáře

1 Nya Nya | 23. dubna 2014 v 7:55 | Reagovat

Ja to vedela!!!! Ja to rikala!!! :-D supeeer :-)

2 julka julka | 23. dubna 2014 v 9:05 | Reagovat

ja mam zmiesane pocity :D

3 Janča Janča | 23. dubna 2014 v 20:09 | Reagovat

Wow! Tak to jsem nečekala... Nevím, jak mám reagovat!! :D Asi bych ji poslala na nějaký démonický potrat (jestli to existuje :D )!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama