I Remember - 9. kapitola

28. července 2014 v 23:11 | Terry |  I Remember
Téma: The Vampire diaries
Pár: Damon/Elena/ (Enzo)
Děj: Elena a Damon se znali, jako děti, avšak rodina Gilbertů se odstěhovala, uplynulo několik let a Elena se svými rodiči spadla s autem do vody, jako v seriálu. Rodiče zemřeli, ale jí někdo zachránil a udělal z ní upíra.Damon tentokrát bude pouhopouhý člověk, co se stane, až se opět shledají?
Poznámka: Je to trochu jiné, doufám, že se vám to bude líbit, a že jste něco podobného už někde nečeli. :o) Prosím o komentáře, děkuji. :)

9. kapitola
Večer proběhl naprosto podle mých představ. Bylo to prostě snové rande, takové, jaké si holka může jen přát. Samozřejmě se neobešlo bez menších trapasů, jako například první pusa, nebo to, když mi spadla skoro celá porce špaget na zem. Jako normální holka, bych to okamžitě napsala své nejlepší kamarádce, která by to prožívala zároveň se mnou, jenomže tu byl jeden velký háček, nemám nejlepší kamarádku, jen Enza, který zrovna teď stojí u mé vany.
"Mohl bys prosím vypadnout?" požádala jsem ho velice slušně, on se však neměl k odchodu. Proč by taky měl, když jsem byla v té vaně naprosto nahá, jediné, co mě tak nějak chránilo, byla pěna, které bohužel čím dál tím víc ubývalo.
"Proč? Chci se jen zeptat na pár věcí," široce se usmál, šplíchla jsem po něm vodu a vážně naštvaně jsem se na něj dívala. "Tak třeba… Já nevím, začneme něčím jednoduchým - Spali jste spolu?"
"Ven!" zařvala jsem na něj a měla sto chutí mu jednu vlepit, avšak to bych se musela postavit, tím bych se mu ukázala, a to doopravdy nechci.
"Takže ne," pousmál se, "upíři většinou chtějí… Víš, mají své emoce, potřeby," vysvětloval.
"Tak jsem tím pádem asi divný upír, prosím můžeš jít pryč? Vážně se chci okoupat," žadonila jsem a při tom jsem se snažila zakrýt se některé své partie.
"Stejně už jsem tě viděl," mávl nad tím rukou. Přimhouřila jsem své oči. Viděl? Jak myslí, že mě viděl.
"O tom vážně pochybuju, dávala jsem si pozor," mrkla jsem na něj a on rozhodil rukama.
"Dobře, pod pravým prsem máš znamínko," usmíval se na mne, jako největší král. Začala jsem zmatkovat, když já o něm ani nevím, i hned jsem se zvedla a přemístila jsem se k zrcadlu. Až teď mi došlo, jak šíleně blbá jsem. "Neletěla," posmíval se mi. Opět jsem se snažila zakrýt vše, co bylo nutné, otočila jsem se na něj.
"Můžeš mi dát ten ručník, co máš v ruce, prosím?" udělala jsem na něj ztrápený pohled. "Vážně bych to uvítala." On však potěšeně zavrtěl hlavou. "Enzo, já vím, že bys možná chtěl, aby bylo mezi námi něco víc, ale…"
"To jsem neřekl," zavrtěl ihned hlavou a šel blíž ke mně. "To ti řekl Damon, že? Značkuje si území," pousmál se. Je snad Damon pes, aby si… To je jedno.
"Nic mi neřekl. Pokud sis nevšiml jsem v koupelně nahá a ty držíš můj ručník a nechceš mi ho dát, to je snad pádný důvod, proč si to myslet, ne?" Enzo na mne hodil ručník a šel pryč, i hned jsem ho kolem sebe obtočila.
Další den probíhal celkem v poklidu, dokud mi někdo nezazvonil u dveří, otevřela jsem je, na prahu stál kluk, přibližně v mém věku, usmíval se. Zřejmě ho mám znát, ale teď si tak nějak nevybavuju.
"Ahoj, ehm, nevím, jestli se mě pamatuješ," pousmál se, "jsem Stefan, Damonův brácha." V ten moment mi svitlo, to je ten kluk, se kterým jsem chodila do školy.
"Jasně, Stefan!" usmála jsem se na něj. "Myslím, že Damon něco…"
"Vůbec o mně nemluvil," skočil mi do řeči, já se tomu jen zasmála.
"Chceš jít dál?" pozvala jsem ho a on ihned přikývl, překročil práh a mířil si to do obyváku, posadili jsme se, chvíli se na mě jen díval, bez toho, aby něco řekl.
"No, zastavil jsem se, abych ti vyjádřil soustrast, víš, v kostele jsem to nějak nestihl, Damon mi tě ukradl," uchechtl se, já v tom rozhodně slyšela dvojsmysl.
"No, děkuju, vážím si toho," odmlčela jsem se, "dáš si něco? Kávu, čaj?" nabídla jsem mu, on se však postavil.
"Už bych měl jít, stavil jsem se vážně jen na skok," přiznal mi, také jsem se postavila, v ten moment mne objal, nečekala jsem zrovna tohle gesto. Tak nějak si myslím, že by se to Damonovi rozhodně nelíbilo. "Doufám, že se v nejbližší době uvidíme," mrkl na mne a šel ke dveřím, když odešel, vrátila jsem se do obyváku a cítila se divně. Nikdy v životě o mne tolik mužů nemělo zájem, vlastně o mně ještě nikdy nikdo nejevil takový zájem. Ne jednu stranu jsem se cítila provinile, ale na druhou… Bylo to něco nového a já se cítila úžasně.
"Ou, další nápadník?" rozesmál se Enzo, který právě přišel dolů ke mně. "Kdopak to byl?" zajímal se.
"To byl Stefan, a ne - nebyl to další nápadník. Byl to Damonův bratr, takže vlastně rodinný příslušník," mrkla jsem na něj spiklenecky.
"Pche, Eleno, prostě se s tím smiř, jsi žádaná, a jak vidím, tak ti to až tak moc nevadí, nemám pravdu? Co by tomu asi řekl Damon, kdyby mu někdo řekl, že do jeho krásné přítelkyně dělá jeho bratr." Protočila jsem očima, měla jsem opět velkou chuť poslat ho někam.
"Neřekl by nic, protože určitě ví, že je to žvást, a teď, když dovolíš, jdu navštívit svého přítele. A víš, co s ním jdu dělat?" trochu nadřazeně jsem se na něj usmála. "Věc, kterou podle tebe každý upír miluje. Takže se měj!"
***
Snad se vám kapitola líbila, prosím o komentáře, děkuji. :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šári Šári | 28. července 2014 v 23:55 | Reagovat

"Dobře, pod pravým prsem máš znamínko," usmíval se na mne, jako největší král. Začala jsem zmatkovat, když já o něm ani nevím, i hned jsem se zvedla a přemístila jsem se k zrcadlu. Až teď mi došlo, jak šíleně blbá jsem. "Neletěla," posmíval se mi.
Tak tohle mě dostalo! :-D
Nádhera, už se těším na další kapitolu :-)

2 Erin Erin | 29. července 2014 v 7:35 | Reagovat

moc pobavilo..... :-D  :-D  :-D

3 vida vida | 29. července 2014 v 8:51 | Reagovat

úžasný...naletela...:D

4 *Andy* *Andy* | Web | 29. července 2014 v 9:38 | Reagovat

Nádhera, taky mě dostala ta část s tím znamínkem, to bylo vážně skvělí :D

5 Nika Nika | Web | 29. července 2014 v 16:35 | Reagovat

super :-D

6 PetraSalvatore PetraSalvatore | 29. července 2014 v 19:21 | Reagovat

Ahoj. Sakra co sem píšu komentář když nemám slov?! O_O
Je to nádherný!! Napíšeš dneska kapitolku? Prosím :-(

7 Tess Tess | 29. července 2014 v 21:57 | Reagovat

Super!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama