Prosinec 2014

The Frozen heart - Love is a Sin Promo

31. prosince 2014 v 23:52 | Terry |  The Frozen heart
Ano, povídka The Frozen heart se pomalu blíží ke konci! Ale nesmutněne, za chvíli je tady také druhá řada, ve které se můžete těšit na novou velice důležitou a klíčovou postavu, která vás bude provázet polovinou nové série. :)
Pár spoilerů ke konci první série:
- Jedna postava zemře, myslím, že tuto postavu má většina ráda
- Ústřední trojice "přežije"
- Mia se teď ukáže ve správném světle

A teď už nový trailer, kdo nechce spoilery - nekoukat! :)


Silvestr a Nový rok!

31. prosince 2014 v 15:07 | Terry

Dobré odpoledne všem!

Chtěla bych všem popřát krásný Silvestr, doufám, že ho všichni řádně oslavíte s rodinou, nebo s přáteli. :) Zároveň vám chci popřát vkročení do nového roku tou správnou nohou. Snad bude rok 2015 lepší, pro některé ještě lepší, než rok, který necháváme za námi.
d

Takže hodně úspěchů v Novém roce...

PS: Snažte se hladinu alkoholu udržovat tak nějak v normálu. ;)

Wings of Desire 2. kapitola

31. prosince 2014 v 14:42 | Terry |  Wings of Desire
Druhá řada povídky Křídla Temnot!
Od našeho příběhu uplyne nějaká doba, jen pár měsíců. ;) I tak se hodně věcí změní. Ano, Ariel a zbytek jejich kamarádů bude opět chodit do školy. Teď už však budou v maturitním ročníku.
Jeden z nich již však do školy chodit nebude. Pokud si myslíte, že to je Chamuel, tak vás zklamu.
Poznáte se s novými postavami. Poznáte Lucy úplně z nového úhlu, nejen, že bude muset zvládat svou novou roli strážce, bude mít těch rolí o hodně více. Myslím, že budete překvapeni její hlavní rolí.
Co se týče Penelope uvidíme silnou stránku této postavy. Zatím se v povídce úplně moc neprojevila, což je škoda.
Jason bude v další řadě také úplně jiný, zatím jsme ho poznali jen jako otrapu, možná ho poznáme i jinak, nebo zůstane ve stejných kolejích.
Danniel a Ariel...ne, o nich nic prozrazovat nebudu. ;)
Budu moc ráda za komentáře!
PS: Lucy určitě zase nakreslí nějakou úžasnou úvodku pro tuto povídku. :)


Hezký večer

29. prosince 2014 v 21:21 | Terry
Ahojky, omlouvám se, že jsem poslední dny nic nepřidala, ale bohužel jsem nebyla doma. :) Tak nějak jsem se dostala k počítači až teď, dnes už nic nenapíšu, jelikož jsem hrozně unavená, ale zajímá mě, co byste chtěli, abych přidala zítra. :)
Hezký zbytek večera...
d

The Frozen heart Chapter 38

26. prosince 2014 v 21:57 | Terry |  The Frozen heart
Téma: Moje tvorba
Děj: Velice dávno byla založena jedna škola, do které chodili lidé se zvláštními schopnostmi, vlastně tam nechodili jen lidé, ale i různé bytosti. Do této školy se dostane také dívka, která se pomocí snů dokáže dostat do dob dávno minulých. Jednou se dostane do roku 1577 a ne jen tak náhodou, potká tam totiž ženu, která jí je neskutečně podobná, mohla by být jejím dvojčetem. Zjistí o ní, že je to současná panovnice, o které se říká, že má zmrazené srdce. Je neuvěřitelně krutá, sobecká a dokáže si podmanit kohokoliv.
Když se se dívka opět ocitne ve své posteli, nechce nechat ten sen být jen tak. Teď se nabízí otázka, byla ta postava v minulosti ona sama, nebo jen člověk, který jí je podobný?
Poznámka: Budu ráda za komentáře. :o) Terry

Magical day #06

25. prosince 2014 v 22:13 | Terry |  Diary
s
Magical day #06
Máš nějakou otázku? Chceš vědět nějaký spoiler k povídce? Jen do toho ráda odpovím. Můžeš se ptát tady, nebo na ask.fm - http://ask.fm/account/questions
Nebo snad chceš jednorázovku na přání? A nebo máš nápad k nějaké mé povídce, nějakou scénu, nebo dějový zvrat, který tam nesmí chybět?
Každý měsíc bude vycházet tento článek a vy můžete psát. :o)
Přesně za dva dny od vydání tohoto článku, vydám další, ve kterém se dozvíte všechny odpovědi - pokud jste nepsali na ask.fm. ;)
d

Family Tree - Resurrection - Chapter 35

25. prosince 2014 v 21:27 | Terry |  Family Tree - Resurrection
Téma: The Vampire diaries
Děj: Pátá řada povídky Family Tree s podnázvem Resurrection (Vzkříšení). Tento název může znamenat cokoliv, může se vázat k čemukoliv! Znamená to snad vzkříšení otce, nebo vzkříšení staré lásky?
Pozn.: Budu moc ráda za vaše komentáře! :o) Děkuji... :)

My personal hell ► Chapter one

24. prosince 2014 v 14:49 | Terry |  My personal hell
Téma: The Vampire diaries
Stav: Kapitolová - rozepsaná
Počet kapitol: +- 20
Děj: Katherine uvízla v pekle, ve stejném, jako Kai. Přenesla se tedy do roku 1994! Jak bude vypadat jejich soužití? Kdo zabije dřív toho druhého? Jak se bude Katherine vyrovnávat s tím, že je skoro úplně sama, a navíc v nedávné době přišla o jedinou dceru? Samozřejmě, že za pár dní do tohoto pekla přibudou další dva lidé. Možná se Kath opět dostane do země živých. :)
Víc se dozvíte v povídce. :)
Poznámka autora: Je to tak trochu risk, netuším, jestli tato povídka bude hodně čtenářů. :) No, budu se snažit, aby se vám povídka líbila.
Položte si otázku: Kdo je větší parchant s této dvojice: Katherine, nebo Kai? :D Budu moc ráda za všechny komentáře. Prosím, komentujte. :)

Veselé Vánoce!

24. prosince 2014 v 14:04 | Terry |  Diary
Ahoj,
chtěla bych všem popřát krásné Vánoce! Sice nám za okny nepadá sníh, ale doufám, že alespoň vy cítíte nějakou tu vánoční náladu a ne jen shon a nervy.
Sice se říká, že se celý den nemá jíst, jelikož byste neviděli zlaté prasátko, ale být vámi jím cukroví, piju teplý čaj a sleduju pohádky a filmy, které běží v televizi. d
Takže přeji vám krásné a ničím nerušené Vánoce, bohatého Ježíška a pohodu doma.
PS: Prožijte Vánoce lépe, než naši hrdinové v The Vampire diaries... ;)d

d

Christmas gingerbread 4. kapitola

23. prosince 2014 v 21:37 | Terry |  Christmas gingerbread
Téma: The Vampire diaries
Pár: :) Nechejte se překvapit
Děj: Je to povídka dle vašich přání. Děj se bude odehravat v současnosti, ale uvidíme nějaký ten flashback. :) O co se jedná? Nechejte se překvapit aspoň trochu. :)
Název v překladu znamená: Vánoční perníček
Prolog bude z pohledu Damona, jen taká mini poznámka Damon se umí dle knižní předlohy změnit v vránu.
Pozn. Prosím o nějaký ten komentář. Terry...