HIC ET NUNC → part 03

21. června 2015 v 17:23 | Terry |  HIC ET NUNC
Téma: The Vampire diaries
Pár: Elena - Klaus - Damon - Stefan - Kol
Stav: Jednorázovka
Děj: Ze všech možných stran slyším, že vás otravuje (otravovala) nudná, milá moralistická Elena. No, tak tady jsem se trochu rozjela, snad se vám to bude líbit. :) Omlouvám se za sprosté výrazy... ;)
Elena je už nějaký ten pátek upírkou, děj vůbec nezapadá do seriálu, ani do knihy!
Zajímavost: Povídka se odehrává v Itálii ;)
HIC ET NUNC → Teď a tady
Poznámka: Snad se vám bude tady to líbit... a tady bude i nějaké věkové omezení! 15+

Part III.
"Something new"
Neuvěřitelně naštvaně jsem se oblékla a šla od něj velice rychle pryč. Zuřila jsem, byla jsem smutná a zlostí mi málem tekly slzy, takhle se mnou žádný chlap nemluvil, nikdo si to ke mně nedovolil. Jednali se mnou vždy v rukavičkách. Kol Mikaelson u mne nadobro skončil.
"Signorina, cosa ti è successo? Stai bene?" křikl na mne nějaký muž, stál na asi metr ode mě. Neměla jsem nejmenší tušení, co to na mě huláká. Měl černé vlasy rozcuchané do všech stran, trochu mne zarazily jeho krásně modré oči.
"Omlouvám se… neumím… italsky," zašeptala jsem. Muž se pousmál.
"Američanka v Itálii, fajn vědět, že nejsem jediný blázen, co se tu přistěhoval," řekl vážně, "ptal jsem se, jestli vám něco není, vypadáte, jako by vás někdo…znásilnil," prohlížel si mne od hlavy až k patě. Měl pravdu, musela jsem vypadat hrozně. Zhrzená a narychlo oblečená… hrůza.
"Ne, to ne… teda," nahlas jsem polkla a podívala se na něj, po tváři mi stekla slza, "ubránila jsem se jednomu muži," zašeptala, měla jsem potřebu to Kolovi nějak vrátit.
"Jmenuju se Damon," představil se mi a šel ke mně blíž, "bylo by zvláštní, kdyby se upírka neubránila, ne?" pokřiveně se na mne usmál. Znuděně jsem si povzdechla.
"Upír… doufala jsem, že budu mít večeři," postěžovala jsem si. "mimochodem, pokud chceš vážně bránit mou čest, jak to ještě před chvílí vypadalo, ten parchant se válí na pláži," mrkla jsem na něj a chtěla ho obejít, on mne však silně chytl za nadloktí.
"Nechtěl jsem bránit tvou čest, chtěl jsem tě ojet a pak tě zabít, jenže se ukázalo, že jsi upírka," zastrčil mi pramen vlasů za ucho. Chtěla jsem se mu vyškubnout, on mne však držel velice pevně. Jak moc byl tohle silný upír?
"Proč jste všichni tak sprostí?" vyjela jsem na něj. "Nemůžete holku prostě třeba někam pozvat? Ne! Jediné, o co vám jde, je sex!" křikla jsem a konečně se mi povedlo se mu vyškubnout. Chvíli na mě jen tak koukal.
"Jaké máš ráda víno?" zeptal se velice rychle.
"Cože?" špitla jsem snad o oktávu výš. "Jestli si myslíš, že teď s tebou někam půjdu, tak to jsi vážně na omylu, Damone," vyslovila jsem jeho jméno dosti naštvaně.
"Víš, že ses mi ani nepředstavila?" nadzvedl jedno obočí. Pozvedla jsem lehce ramena.
"Asi ti mé jméno zůstane navždy skryto," mrkla jsem na něj velice pobaveně a raději zmizela. Měla jsem dnes mužů už plné zuby. Chovají se, jako ti největší hulváti.
Vyvalila jsem se na postel a jen se tak dívala do stropu. Přemýšlela jsem o mužích, k čemu vlastně jsou? Zacházejí s vámi, jak s věcmi na jedno použití, vím, že ne všichni… ale až teď jsem si uvědomila, že se občas cítím, jako Klausův majetek. Nikdy mi nenabídl vztah, vždy mne pozval na skleničku a čekal za to sex.
Po celém domě se rozezněl zvonek ode dveří. Dalo mi to velkou námahu zvednout se. Otevřela jsem domovní dveře, stál tam Klaus. Vypadal celkem hodně naštvaně.
"Kde je Kol?" vpadl dovnitř bez mého svolení, rozhlížel se po domě, připadal mi, jako rozzuřený býk. Možná nebyl nejlepší nápad obléknout si červené tílko, co když ho tím ještě popuzuju?
"Jak to mám vědět?" chodila jsem za ním, jako ocásek.
"Vím, že jsi s ním spala!" zpražil mne velice rozčíleným pohledem, takový jsem u něj dlouho neviděla.
"Ne, nespala jsem s ním a věř mi, že to rozhodně nemám v plánu," zadrmolila jsem mezi zuby a raději odešla do obýváku, posadila jsem se na sedačku a pozorovala ho, jak stále hledá svého bratra.
"Viděl jsem ho, jak šel k tobě, Eleno, a přiznejme si, že ty…"
"Že já?" chtěla jsem, aby to dokončil, chtěla bych slyšet, co si o mně Niklaus opravdu myslí.
"Že dáš každému," pozvedl ramena, nedělal si nic z tohoto nařčení, mě to však celkem ublížilo. Nejsem děvka, ano… občas si užívám, ale jsem přece upírka a můžu si to dovolit, ale není to tak, že bych spala se vším, co má dvě ruce a nohy.
"Co kdybys šel?" doporučila jsem mu. Přestal hledat Kola, zřejmě si uvědomil, že mi to asi vadí, přešel ke mně a vzal mou tvář do dlaní.
"Eleno," zašeptal moje jméno do rtů, "nemyslel jsem to tak," přejel mi prsty jedné ruky po boku.
"Nechej mě," cukla jsem sebou, on mne však chytil za zápěstí a přitiskl si mne ke své hrudi.
"Nedělej drahoty," usmál se a lehce mne políbil na krku a pevně chytil za zadek. Nemělo smysl se mu vzpouzet, uvědomila jsem si, že ani nechci. Jsem opravdu zajímavá bytost, asi jsem cvok. Náruživě mne začal líbat na rty, dokonce mne do spodního kousl.
"Au," šeptla jsem. Klaus se uchechtl, trochu se odtáhl a setřel mi ze rtu miniaturní kapku krve a dal si ji do pusy.
"Mňam, upíří krev," liboval si, "klidně bych tě vypil celou," koukal se mi do očí.
"Tak to je balící hláška, jak pojď na mě z boku," zachichotala jsem se. "Dneska nemám na sex náladu," šeptla jsem. "Chceš večeři? Uvařím…"
"Musím uznat, že umíš dvě věci… sex a jídlo," uchechtne se, "dnes u tebe přespím, jo?" Jídlo mu dnes asi stačit tedy nebude…
***
Prosím o komentáře, děkuji. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KvítkoSH KvítkoSH | 21. června 2015 v 19:20 | Reagovat

No, né vždycky to vyjde sbalit nějakou neznámou holku :-D Elena dělá večeři pro Klause, no páni :-P Líbí se mi to, jsem zvědavá kdy a kde narazí opět na Damona :D

2 Adel Adel | 21. června 2015 v 19:49 | Reagovat

tak ted jsem se fakt nasmála super :D

3 míša míša | 22. června 2015 v 0:57 | Reagovat

Ahh, Klaus a Elena jsou pro mě zatím nejlepší pár z téhle povídky 🙌🙌😏😏😻😻😍😍 :-D  :-D

4 Šári Šári | 22. června 2015 v 9:55 | Reagovat

Boží! :-D

5 Stela Stela | 22. června 2015 v 19:15 | Reagovat

Tato povídka , je zkrátka originál . Nic lepšího jsem zatím nečetla . A potom taková klasická otázečka , kdy bude další díl ?

6 vida vida | 22. června 2015 v 20:24 | Reagovat

Nezbývá mi nic jinýho než souhlasit s předešlými komentáři .Jinak tě moc chválím za skvělý styl psaní . A upřímně doufám že Elena nezůstane zase s Danomen Mohla by jsi dnes přidat ještě jeden díl ??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama