Wicked game ► 08

14. ledna 2016 v 23:02 | Terry |  Wicked game
Téma: The Vampire diaries
Hlavní postavy: Elena, Kai
Psáno: Ich formou (z pohledu Eleny, možná občas i Kaie ;))
Děj: Elena Gilbert je nejoblíbenější holka na škole. Má dobré známky, je kapitánka roztleskávaček a má hodně přátel... K tomu všemu je malinko rázná, sarkastická a občas si nevidí do pusy. Bratry Salvatorovi v této povídce nenajdete, ale nebojte... Psychopat číslo jedna v této povídce bude Kai Parker, který se dostal z vězeňského světa a má v plánu nenávidět všechny do jednoho.
Poznámka: No, v poslední době jsem si zamilovala Kaie. Je to totální magor a moc dobře se mi o něm píše. Snad se vám tato povídka bude líbit. Budu ráda za vaše komentáře, připomínky. Zpětná vazba je pro mne důležitá. :)
Terry...
Chapter 8
Lovci
Nemohla jsem pohnout rukama. Nohama. Bála jsem se otevřít oči, netušila jsem, co mě čeká. Co pro mne Kai přichystal tentokrát. Nestačilo mu, že mne unesl a doslova si mne ochočil? Chce mne snad začít i mučit. Odhodlala jsem se a oči otevřela. Nade mnou vysela na černém drátu zavěšená rozsvícená žárovka. Uvědomila jsem si, na čem to ležím. Na stole, tedy na stole v márnici. Byla jsem připoutaná koženými pásky, tudíž jsem se nemohla hnout. Bála jsem se. Okolo mne byly boxy, ve kterých se určitě schovávala mrtvá těla.
"Kai!" zařvala jsem jeho jméno v domnění, že se přede mnou okamžitě objeví. "Já se bojím, myslím to vážně." Nebyla jsem hloupá, všimla jsem si asi před týdnem, že Kai, když se mi opravdu něco nelíbí, přehodnotí své chování. Jako by snad ke mně něco cítil. Nemyslím tím lásku, nejsem hloupá, ale něco… nějaký cit, který neumím přesně pojmenovat.
"Kai tu není, Květinko…" Hlas vycházel z nějakého rohu za mnou, neměla jsem šanci tam vidět. Poznala jsem, že je to muž s velice hlubokým hlasem, oplzlým… nesympatickým.
"A kde je? Jak jsem se tu dostala a co tu dělám?" vychrlila jsem na něj spoustu otázek, na které jsem chtěla okamžitě znát odpověď. Muž se zřejmě přibližoval ke mně, slyšela jsem kroky, srdce mi začalo rychleji bušit, přirovnala bych to k třepotu motýlích křídel.
"Moc se ptáš, Eleno," odmlčel se, přišel dostatečně blízko ke mně, měla jsem tu možnost prohlédnout si jeho tvář. Nakláněl se nade mnou, abych byla upřímná, nevypadal moc vstřícně. Do očí mu padaly blond vlasy. Lačně si mne prohlížel světle hnědýma očima, "řekněme, že Kai si pro tebe přijde, a až to udělá, zabijeme ho…"
"Zabijeme?" nadzvedla jsem jedno obočí, "kde bereš tu jistotu, že ti pomůžu?" Chtěla jsem se mu vysmát. Člověku, který mne připoutal k pitevnímu stolu, pomáhat rozhodně nebudu.
"Ne ty, hlupáčku, na to mám lidi. Až ho odděláme, tebe vrátím rodičům. Věděla jsi, že za tebe nabízejí padesát tisíc dolarů?" Uvědomila jsem si, že jemu jde jen o prachy.
"Co jsi zač? A jak jsi na mě přišel?" Muž se rozesmál a opřel se rukama o hrany stolu.
"V televizi neběží nic jiného, než kauza sériového vraha, který unesl mladou studentku…"
"Kai není sériový vrah, je masový, což je ve tvém případě špatné. Až mě tu najde, jako že najde, zabijete i tu tvoji partičku ubožáků," křikla jsem na něj. Únosce se mírně pousmál.
"Jak sladké, Eleno… Zpátky k tomu, jak jsem tě sem přivedl. Uviděl jsem toho tvého Kaie a tebe, jak se procházíte v parku, byla jsi tak nervózní," usmíval se, "okamžitě jsem tě poznal a bylo mi jasné, že budu bohatší o padesát tisíc. Potom už jen stačilo sledovat vás," mrkl na mne. "Dokážeš si představit, jak budu slavný, až se všichni dozvědí, že jsem zachránil Elenu Gilbertovou a zabil muže, který vyvraždil snad čtvrt střední školy v Mystic Falls," rozplýval se nad touto představou. On však nemá tušení, s čím si to zahrává.
"Blázne!" sykla jsem podrážděně. "Neznáš ho, Kai je psychopat, zabije tě tak, jak si ani nedokážeš představit," vrtěla jsem hlavou, "když mě ale pustíš, je tu možnost, že se za tebe přimluvím." Muž se již neusmíval, jen si mne prohlížel.
"Teď mám otázku já, Eleno, řekni mi jednu věc… jaký s ním máš vztah? Čekal jsem, že ho budeš nenávidět a mě budeš líbat ruce, zatím ho jen bráníš. Vůbec mne to netěší, jsem zklamaný." Protočila jsem očima.
"Nebudeš mi věřit, ale to je mi teď tak nějak úplně jedno!" odsekla jsem. "Pusť…" Ozvala se rána, nedalo mi to, musela jsem se pokřiveně usmát. Bylo mi jasné, co se stalo. "Já jsem to říkala." Muž, který až do teď působil tak sebevědomě pohltila panika, kterou se snažil zamaskovat odfrknutím.
"To je jen Amanda," mávl nad tím rukou, "je celkem nešikovná, ale umí to dobře se zbraní." Zavrtěla jsem nad jeho hloupostí hlavou.
"Když myslíš…" Chlap se ode mne trochu vzdálil, šel se podívat ke dveřím, při tom už v ruce svíral zbraň. Kai ho zabije, vím to s takovou jistotou, jakože ráno vyjde slunce. Bylo ticho, naprosto hrobové, snažila jsem se i nedýchat, jen abych slyšela, co se děje.

Slyšela jsem kroky, někdo pomalu sestupoval po schodech dolů, které se nacházely za dveřmi, u kterých stál únosce s puškou v ruce. Prosím, ať je to Kai.
***
Budu vám vděčná za komentáře... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíte si, že se Elena zamiluje do Kaie?

Ano 69.7% (23)
God! Hell! No! 30.3% (10)

Komentáře

1 samaraanvil samaraanvil | Web | 15. ledna 2016 v 10:41 | Reagovat

Tak to je super. Měla by se zamilovat :-)

2 vida vida | 15. ledna 2016 v 15:28 | Reagovat

Souhlasím :D

3 Adel Adel | 15. ledna 2016 v 16:53 | Reagovat

Bože já tě nesnáším takhle napínavě to ukončit :-D  :-D  :-D

4 míša míša | 15. ledna 2016 v 23:11 | Reagovat

Je mi divný, že Elena nebyla šťastná že bude moct jít domů... To jí vůbec nechybí rodina? 8-O  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama