Magical day #11 - Answers

27. března 2016 v 14:53 | Terry |  Diary
Měli jste možnost zeptat se mne na spoilery, nebo věci, které vás jednoduše zajímají.

V tomto článku vám odpovím.

d
Ellie:
Ráda bych nějaké ty spoilery k Invincible, Thrill me nebo The temporary:
K povídce Invincible vám prozradím, že Klaus opravdu není ďábel a existuje ještě větší zlo, se kterým se asi nesetkáte.
Co se týče Eleny a jejího démonství… Elena se i v seriálu projevuje jako taková křehká a hodná "květinka" v tomto příběhu to bude jinak. Elena opravdu nikdy nebude cítit žádné výčitky, ani když někomu ublíží po emocionální stránce. I když necítí ony výčitky a nemá svědomí - emoce má velice silné! V nejbližší době
můžete těšit na ples.
V povídce Thrill me se můžete těšit na takové velké a nečekané překvapení (dozvíte se jej už příští kapitolu, kterou vydám dnes k večeru), také se dozvíte, jak se Lovec jmenuje. Můžu vám prozradit, že příběh se přesune do jiné dimenze - ne do pekla!

The Temporary bude ještě pořádně zamotané, myslela jsem si, že příběh bude mít okolo 10-15-ti kapitol, asi jsem se přepočítala, myslím si, že celá povídka bude mít asi dvacet kapitol. V příští kapitole se dozvíte, že si Christine nic nepamatuje z včerejší práce a navštíví Damona.

Adel:
Spoliter k povídce Wicked game,a chtěla bych se ještě zeptat, jestli jsi už přemýšlela nad tím, že bys začala vydávat tu povídku s Hope.

Wicked Game: Elena se bude snažit srovnat s tím, že je tedy v jiném stavu a na Kaie bude velice nepříjemná a naštvaná, také bude mít strach. Nebude vědět, jaké to dítě má čekat - přece jen Kai přímo oplývá nadpřirozenými schopnostmi. Můžu vás trochu znejistět… Je možnost, že povídka neskončí dobře!

Povídka s Hope, zatím si nějaký příběh vykresluju v hlavě. Psát a vydávat jej začnu někdy v květnu po písemných maturitách.

janča:
Já bych se ještě chtěla zeptat, jak to bude pokračovat s povídkou Family tree :))) děkuju

Ach, jedna z mých srdcovek, které píšu už od roku 2013, 21. března to byly přesně tři roky od chvíle, co jsem vydala první kapitolu - celkem šílenost.
No, teď ke spoilerům. Asi potěším lidi, kteří jsou ve fanclubu Klaus a Teresa, můžete se těšit na nějaké ty suprové scény, kdy se budete přát - sakra, polibte se! Nezaručuju, že se tak stane, přece jen Teresa teď randí s Kolem.

Kai - tady ta postava bude pronásledovat celou tuto sérii Family tree. A vlastně nejen tato postava, můžete se těšit na fenomenální návrat Katherine!

Chcete ještě něco doplnit? Doptat se? :)
Nezapomeňte hlasovat o povídku měsíce! ZDE
-Terry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 27. března 2016 v 16:36 | Reagovat

Díky :-) To bude ještě pořádně zamotané :-)

2 Adel Adel | 28. března 2016 v 12:46 | Reagovat

Děkuji a už se na tu povídku moc těším ;-)  :-D  :-)

3 stela stela | 28. března 2016 v 14:16 | Reagovat

Panebože Katherine ?? Miluju ji :DD Příšerně moc se na ni těším. Moc mi v upířích denících chybí, vždy jsem doufala, že se zase nějak vrátí... Vždy jsem jí fandila. Chybí mi... Jsem zvědavá jak do povídky zapadne, těším se :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama