Shadow Preachers - Chapter 09

31. března 2016 v 14:15 | Terry |  Shadow Preachers
Téma: The Vampire diaries a Teen Wolf
Hlavní postavy: Katherine Pierce a Lydia Martin
Obsah: Svět se změnil, a ani smrt nemusí být pro některé osoby konečnou.Tak nějak by to popsala Katherine Pierce, která dostala druhou šanci na život. Proč? To nikdo netuší, ani ona sama. Nebo je to všechno jen hloupá lež?!
Beacon Hills se hroutí v základech, městem otřásá magie a banshee má plné ruce práce. Co se stane, když se její schopnosti budou zvětšovat, a ona se nedopatřením ocitne někde, kde ani nechtěla?
Příběh plný zvratů, napětí a magie. Příběh, ve kterém není dobrá ani špatná strana. Příběh předurčen k tomu, aby byl vypovězen.
Omezení: Některé části mohou být 18+ ;)
Poznámka: Je první prosinec... za chvíli tady máme Vánoce, a proto jsme se s Perlou rozhodly nadělit vám takový menší dáreček v podobě této spoluautorské povídky. :) Tak tuto kapitolu jsem psala já.
Doufáme, že se vám kapitola bude líbit. :)

Terry and Perla...
Kapitola devátá
"I'm just beautiful liar"
Netušila jsem, kam mne to Kai veze, vyjeli jsme z města. Nervózně jsem podupávala nohou s rukama zkříženýma na prsou. Opravdu jsem byla nervózní. Navíc se mi přestával líbit plán zabít Damona, vždy když jsem se o něco takového pokusila, zaplatila jsem. Já už se nechci vrátit zpátky do pekla, asi budu muset zvolit nový plán, uprchnu od Kaie.
"Kam vlastně jedeme?" Nevydržela jsem to, musela jsem se zeptat, sluneční brýle, které měl Kai na nose se malinko sesunuly dolů, když ke mně otočil hlavu a díval se na mne.
"Na večírek," pozvedl ramena a upřel pohled opět na přeplněnou vozovku, "užijeme si hodně legrace."
"Já nechci na večírek," odsekla jsem příkře, "chtěl jsi přece zabít Bonnie, nemám v plánu s tebou trávit volný čas," mračila jsem se. Musím se nějakým způsobem dostat z auta a utéct někam daleko. Dokázala jsem prchat před původním upírem - Kai je proti němu klidný beránek.
"Bonnie studuje na vysoké a my jedeme na studentskou párty," mrkl na mne přes černá skla. Malinko pokřiveně jsem se usmála a pohodlně se uvelebila. Tam opravdu nebude těžké zmizet mu. Bonnie snad dokáže zabít i sám. "Vy jste si s Elenou ale vážně sakra podobné, není to trochu děsivé?"
"To je tak originální věta," zamumlala jsem si sama pro sebe, "ani ne, je to vlastně celkem otrava." Začínala jsem být znuděná a hladová - s psychopaty opravdu není legrace. Doufala jsem, že už tam brzy budeme.
Kai zaparkoval před budovou, která byla až otravně a kýčovitě nasvícená, vsadila bych se o cokoliv, že tenhle večer organizovala Caroline Forbes, viděla jsem v tom její podpis. "Možná se tu chvíli zdržíme," Kai si oblízl rty, zřejmě měl taky obrovský hlad.
"Rozdělíme se," navrhla jsem, "tak ji najdeme dřív." Divila jsem se, když mi to Kai odkýval, jeden by řekl, že někdo jako je on, nebude až tak důvěřivý. S radostí a pocitem brzké volnosti jsem vystoupila z auta a zamířila si to ihned do budovy.
"Katherine," oslovil mne, otočila jsem se na něj, tvářil se vážně, ani náznak úsměvu, "chci tě jen varovat, pokud mě podrazíš, pošlu tě zpátky do pekla." Nahlas jsem polkla. Možná nebude úplně nejhorší nápad chvíli pobýt a třeba mu pomoct pozabíjet všechny, které chce.
"Najdeme Bonnie," přikývla jsem a společně jsme šli spolu na párty, ta hudba byla otřesná, třeštila mi z ní hlava, všude okolo byla spousta lidí, kteří přenádherně voněli, tak moc bych se chtěla zakousnout do jejich krků, které na mne vystrkovaly.
"Ššš," šeptl mi do ucha Kai a chytil mne za ruku, připadala jsem si malinko, jako jeho majetek, vlastně jsem jím byla. Řekl mi to jasně, pokud ho zradím - vrátím se do pekla, a tam už opravdu nikdy nechci, bylo to nejhorší, co jsem kdy zažila. Nebodali do mě, necítila jsem žádnou fyzickou bolest, jen psychickou. Bláznila jsem z toho a bála jsem se, bylo to sto krát horší, než moment, kdy jsem viděla své rodiče mrtvé. "Až najdeme Bonnie, můžeš je tady všechny zabít." Z jeho slov, z jeho tónu hlasu mi po celém těle naskočila husí kůže, malinko jsem musela přivřít oči. Byla jsem zasněná, už jsem viděla, jak piju něčí krev, když mne někdo vyrušil.
"Eleno!" drcl do mne jeden vysoký kluk. "Myslel jsem, že jsi už školu ukončila, že jsi odjela, říkala to Bonnie." Pokřiveně jsem se usmála a ihned jsem ten škleb změnila na nevinný úsměv Eleny Gilbertové.
"Měla jsem to v plánu, ale nakonec jsem si to rozmyslela, chtěla jsem prostě dál chodit do školy a vystudovat… to… co studuju," zakoktala jsem se, bylo mi sotva rozumět v tom rámusu, proto jsem neměla strach, že bych řekla něco špatně, stejně mne neslyšel.
"Skvěle!" zeširoka se usmíval, "doufám, že budeme mít v nemocnici praxi spolu, rád jsem tě viděl," se smíchem na rtech odešel, snažila jsem se stále tvářit mile, ihned co odešel, jsem protočila oči. Tak světice Elena studuje lékařství, jak ubohé. Byla jsem zabraná do myšlenek, když do mne Kai malinko šťouchl a chytil mne okolo pasu, ukázal na roh místnosti, ve kterém stále… Bon-bon. Chvalte pána, už jsem se k ní chtěla rozejít, když mne Kai chytil za rameno. Nechápavě jsem na něj pohlédla.
"Zahraješ si na Elenu," odmlčel se, "chci, abys ji prostě nalákala ven." Tady to jsem už dělala milionkrát, přece to pro mne nebude problém. Kai se pomalu vypařil ven a přede mnou teď byl nelehký úkol.
Vydala jsem se k ní jistým krokem, už jsem u ní málem byla, když se před Bonnie zjevil Enzo, rozšířily se mi oči, okamžitě jsem zmizela ven, když mne Kai spatřil bez malé Bon-bon, zamračil se.
"Kde ji máš?"

"Objevil se tam Enzo a řekla bych, že ji informoval o tom, že se vrátila krásná Katherine Peirce, za chvíli to bude vědět i Damon a všichni. Musíme vymyslet nový plán." Kai chvíli přemýšlel, byl z toho celkem nešťastný, podivným způsobem roztomile, až mi ho bylo líto a chtěla jsem ho obejmout. "Vymyslíme něco jiného," pousmála jsem se, "něco horšího."
***
Tak doufám, že se vám kapitola líbila... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký pár?

Delena 59.2% (1022)
Stelena 4.8% (83)
Stebekah 3% (52)
Klaroline 24.8% (428)
Forwood 8.1% (140)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama