Family Tree - Bad blood - Chapter 18

2. května 2016 v 22:18 | Terry |  Family Tree - série

Děj: Je tu tedy další a vymodlená série této povídky. :) Doufám, že bude mít víc než dost čtenářů. V ději se posuneme o pár týdnů dopředu po poslední kapitole (bonusu). Uvidíte celkem hodně změn a já doufám, že se povídka bude líbit.
Budu moc ráda za vaše komentáře.

Terry...Chapter 18
Tragedy
Nechápu ho. Vypadá tak zamyšleně, a zároveň trochu naštvaně, jako bych za něco mohla. Udělala jsem snad něco? Všechny ty myšlenky a pocity ve mně vyvolávaly divné chvění, strach a bolest, která byla zakořeněna někde hluboko ve mně, jako by mi chtěla roztrhat tělo. "Co jsem provedla?" šeptla jsem, přimhouřil své chladné oči, probodával mne pohledem. Nahlas jsem polkla, připadala jsem si v jeho blízkosti zranitelná.
"Nic," zasyčel do naprostého ticha. "Ty nic." Naskočila mi všude po těle husí kůže. Co tím chtěl Kai dokázat? Nahnat mi ještě větší strach? Nechápala jsem jeho zvrácenou logiku.
"Mám divný pocit, všichni mi tě předhazovali, proč?" Klaus pozvedl ramena a uchechtl se.
"Jsou to blázni, nic jiného," odmlčel se, "dělali si z tebe legraci." Nadzvedla jsem jedno obočí a posadila se na sedačku. Jasně, dělali si legraci, která dle mého nedává vůbec smysl. "Tak mi řekni, proč tady jsi?" Nechtělo se mi odpovídat, on mi taky lhal nějakým způsobem, zatloukal pravdu.
"Moje věc," odsekla jsem chladně, kde se tohle ve mně vzalo? On je mnohem silnější, než já a já mu odporuju, jako by snad byl mne rovný. "Promiň," vyhrkla jsem ihned, co jsem si to uvědomila.
"Ty se mi… omlouváš?" rozchechtal se. "Tohle je super," kroutil nad tím hlavou.
"Co je super a proč se směješ?"
"Jak vidno celkem hodně jsem tě poznamenal," přišel ke mně a posadil se vedle. "Díval se mi zpříma do očí, nebylo mi to nepříjemné ani trochu. Stále jsem to nechápala, připadala jsem si neuvěřitelně hloupě. "No tak, řekni mi, proč tu jsi?" Neovlivňoval mne, jen žádal o odpověď.
"Pro…protože… kvůli Damonovi," podívala jsem se do země, "pomohl uvěznit Kaie, což vlastně byl hrdinský čin, a on se mu takhle mstí. To je vše," odkašlala jsem si.
"To je překvápko, zase je to kvůli Damona." I když jsem se na Klause nedívala, okamžitě jsem si vybavil jeho protočení očí, měla jsem ten obraz v živé paměti. Rozbolela mne z toho hlava.
"Teď mi odpověz ty, odkud tě znám?" Klaus si nahlas povzdechl a odtáhl se ode mě. "Mluv!" vybídla jsem ho.
"Možná jsme spolu párkrát spali." Zatnula jsem pěsti. Spali? To bych si přece pamatovala. Leda, že by… ovlivnil mne! Šlahla jsem po něm opravdu naštvaným pohledem.
"Ty jsi mě ovlivnil?" vykřikla jsem na něj. "Bože, proč?"
"Protože je to malý posera." Rozezněl se tlumený smích z křesla v rohu místnosti. Seděl tam Kai. "Chtěl se tě tím zbavit, asi jsi mu už připadala, jako odpad, tak to přece Původní dělají, ne? Když je někdo přestane bavit, ovlivní ho, nebo zabijou."
"Takže to ses ty opovážil zatáhnout mě tady!" rozkřikl se Klaus a rázným krokem si to k němu šinul. "Malý, hloupý kluk!"
"Až tak malý není," ozvala jsem se za ním drze. Byla jsem naštvaná, zhrzená, jak si tohle mohl dovolit? Klaus se arogantně zasmál a otočil se na mne.
"Děláš si legraci," pronesl se smíchem, "ty jsi s ním…"
"No jo, nechceš si to taky rozdat a pak mě donutit třeba zapomenout?" navrhla jsem mu ironicky. "Asi tě to celkem baví."
"Jak vidím to, že jsi podvedla Kola, tě moc netrápí," rozhodil rukama.
"Ne, že bych se do toho snad chtěl míchat, ale neměla na výběr," šeptl Kai.
"Sklapni!" zařvali jsme s Klausem unisono.
"Víš, co mě teď trápí ze všeho nejvíc? Jak jsem vůbec mohla spát s někým takovým, jako jsi ty!" vyjekla jsem na něj.
"Víš, že ani nevím, kolikrát se to stalo?" smál se mi. "Protože jsme spolu chodili." Spadla mi brada, to přece nemohl myslet vážně.
"Ty… ty jsi mě nechal zapomenout na náš vztah?" šeptala jsem, myslím, že teď si uvědomil i on, jaká blbost to bylo.
"To jsi opravdu charakter, Klausi," přikývla jsem, "možná je asi dobře, že si to nepamatuju… asi to bylo hrozné," otočila jsem se k němu zády a urychleně šla ke dveřím.
"Podvedl jsem tě, nechtěl jsem, aby sis to pamatovala a chtěl jsem mít u tebe čistý štít." Zastavila jsem se, byla jsem naprosto nehnutá. Po chvíli jsem se začala smát, nemohla jsem uvěřit tomu, co mi právě řekl.

"Chodím s tvým bratrem, ty jsi mě podvedl a teď jsi mě vlastně podvedl znovu, pravda trochu jinak, ale podvedl si mne, moji mysl," otočila jsem se zpátky na něj, "tobě už nikdy šanci nedám."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KaiXKol

Kai 10.8% (4)
Kol 29.7% (11)
Ani jeden! Měla by se vrátit ke Klausovi 59.5% (22)

Komentáře

1 janča janča | 3. května 2016 v 17:49 | Reagovat

Panebože neeee!!!! Klausovi šanci musí dát !!

2 Ivina Ivina | 3. května 2016 v 20:58 | Reagovat

Ja milujem ked sa tí dvaja blázni hádajú kto má pravdku :D

3 vida vida | 4. května 2016 v 14:55 | Reagovat

Přesně Ivino :DD

4 Tess Tess | 4. května 2016 v 15:20 | Reagovat

Páni ta má na chlapy docela pech, vážně sem nečekala, že ji to Klaus řekne :-D

5 Adel Adel | 9. května 2016 v 17:14 | Reagovat

Bože já nemůžu z toho jak se ti dva hádají :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama