Říjen 2016

Wings - Křídla Temnot 5. kapitola

31. října 2016 v 21:31 | Terry |  Wings of Darkness
-Téma-
Má tvorba
-Anotace-
Vítejte ve světě zbohatlíků, přetvářky a... nadpřirozena, které se v prvních kapitolách tak úplně neprojeví. Ariela pohrdá životem, který ji byl nadělen, tak trochu jej nenávidí, každopádně se její svět otočí vzhůru nohama po jedné charitativní akci, kterou pořádá Daniel Wicked. Co Daniel ještě má, když nepočítáme peníze?
-Komentář-
Musíte si myslet vážně, že jsem blázen, ale jednoduše jsem nemohla odolat a přepsat můj příběh znovu (po třetí), teď si ale myslím, že je nějakým způsobem dokonalý... tak nějak. Každopádně jsem to přepsala tak, že budete mít pocit, že čtete naprosto jiný příběh. :) Snad tomu dáte šanci a trochu mě podpoříte, a nebudete mi psát, že jsem vadná, jelikož to už dávno vím. :D
Terry...

The Best day story

28. října 2016 v 18:28 | Terry
Jak už název tohoto článku napovídá, máme tu opět The Best day story! :). Jaká povídka (na tomto blogu) se vám nejvíce líbí. K povídce, která by měla nejvíce hlasů, by přibyly dvě kapitoly!
RULES:
- Do komentáře napište maximálně tři povídky!
- Bude trochu nápadné, když bude za sebou deset komentářů se stejnou povídkou v časové prodlevě pár vteřin. ;)
- Hlasovat můžete do zítřejších 9h ;)
- A to je asi vše přátelé... :o)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/64/3a/c2/643ac2cc5dafd71e50a8b12e3043ce9b.gif

Light on the other side - Promo

27. října 2016 v 16:20 | Terry
Každý si nějak namaloval první rok na vysoké škole. Všichni počítají maximálně s jednou noční můrou - zkoušky, co když ale jsou i jiné děsy, které můžete najít na kolejích, kampusu nebo přímo na přednáškách? Dají se vůbec přežít? A následně žít s vědomím, že něco takového vůbec existuje??


Malá ochutnávka:
Obklopuje mne tma. Nejhorší na tom je, že ani nemohu rozsvítit světlo, jelikož bych probudila zbytek pokoje. Opět nemůžu spát, převaluju se z boku na bok druhý, nedivila bych se, kdyby se mi opět povedlo svléknout prostěradlo z matrace. Ozvala se hlasitá rána, chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila, že je to seshora. Řekněme, že naši sousedi jsou poněkud hlasitější, než zbytek celého kampusu dohromady! Vzala jsem jeden z mých polštářů a přehodila si jej zlostně přes tvář - jako by mi to snad mělo pomoct.
"Nemůžeš spát?" ozvalo se z druhého konce pokoje. Posadila jsem se a přimhouřila oči, abych viděla alespoň siluetu Marion sedící na posteli ve vytahaném tričku s drdolem na hlavě. "Je úplněk," pronesla na vysvětlenou. U mě za nespavost nemohl úplněk, nemohla jsem spát poslední týden.
"Slyšela jsi ty kretény nad námi?" povzdechla jsem si šeptem, abych neprobudila Carrie. Měla postel situovanou přesně mezi mou a Marioninou postelí, nebylo mezi nimi mnoho místa.
"Nevím, co tam dělají!" Tak se ukázalo, že ani Carrie nespí, sedla si a promnula si oči. "Tak hrozně se těším, až odtud vypadnu." Ano, měla to štěstí, že si našla byt a do něj pár spolubydlících. Carrie nebyla bažant, jako Marion a já, pár let už měla za sebou. Mě to teprve všechno čeká.
Praštila jsem hlavou do polštářů a naslouchala prapodivným zvukům, který tento pokoj, a sousedé vyprodukovali (asi opravdu s jistotou nechci vědět, co tam dělají).
Znovu jsem skončila u otázek, které mi můj mozek v poslední době klade celkem často - byl dobrý nápad jít na vysokou školu? Ano, první měsíc mi dával iluzi naprostého štěstí, pak ale v jeden moment se všechno roztříštilo na milion malých kousků a já byla nucena začít od začátku.

Takže, jaký bude ten začátek?The Temporary IX. kapitola

19. října 2016 v 13:10 | Terry |  The Temporary
Téma: The Vampire diaries + vlastní tvorba
Zařazení do děje:
Elena spinká, jako Šípková Růženka, město se však nedočkalo takového úpadku, jak můžeme vidět v seriálu. Mystic Falls se zdá být pro okolí stále tak mírumilovné.
Děj:
Do města se přistěhovala dívka, která otevře své srdce upírovi, který nemá moc pod kontrolou odchod Eleny, stal se závislý na krvi. Christine Gibsnová nemá tušení, že se potýká právě s upírem, postupem času však Damonovo "tajemství" bude odhaleno. Christine se také snaží, svým způsobem, smíří s faktem, že je pouze Dočasná (The Temporary).
Poznámka:
Zatím netuším, kolik napíšu kapitol, ale odhaduji tak 10-15. Také hodně záleží na tom, jestli se vám nápad a zpracování líbí. Budu moc ráda za vaše komentáře... :)

Dear diary

18. října 2016 v 17:59 | Terry
Dear diary,
můj první měsíc na vysoké byl... Bylo to úplně něco jiného, než jsem si představovala.
Vykašlala jsem se na nejoblíbenější činnost, na psaní. Nebudu se omlouvat, že jsem nic nepřidala, jelikož to nemám za potřebí a měla jsem k tomu důvody. Po tom měsícici bych se k tomu opět chtěla vrátit, tak doufám,
že tu je ještě někdo takový, kdo by měl zájem si i nadále číst mé povídky.
Každopádně můj první měsíc v jiném městě bez rodičů mi také nabídl mnoho nových zkušeností, které snad využiju i u psaní.
Myslím, že pokud zde bude někdo večer, tak si přečte něco nového...

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/37/c6/34/37c6349104770cd41872e3b98534656a.gif