More free time... I hope

7. prosince 2016 v 12:12 | Terry

Sliby chyby... tak bych mohla titulovat mé předešlé příspěvky, kde jsem psala, že teď budu míc víc času, a při tom skutek utek... Na mojí obranu, jsem si to opravdu myslela. Bohužel jsem opět začala chodit na brigádu, k tomu se mi blíží zápočty, zkoušky a milion zatím nepřečtených knih a k tomu všemu mám stíhat psát. Je smutné, že tuto činnost bych právě dělala ze všeho nejraději.

Avšak nesmutněte, končí mi semestr a to znamená žádná škola ("jen zkoušky") až do konce února! A jak jinak prokrastinovat, než u psaní! Právě jsem rozjela povídku Light on the other side, kde se v nejbližší době můžete těšit na pokračovaní. A jelikož za tři dny slavím narozeniny, rozhodla jsem se vám dát takový malý dárek (podrobnosti si nechám zatím pro sebe, ale bude to takové spojení dvou vašich starých velice oblíbených povídek, které jsem tak nějak odložila a už se k nim nedostala).
Doufám, že chápete, že to všechno nejsou výmluvy, ale poslední dny jsem se permanentně z práce vracela v jedenáct hodin v noci.

Jsem moc ráda, že tady stále chodíte a navštěvujete můj malý svět... Doufám, že tady s tím trochu pohnu.

Terry...

the vampire diaries gif | Tumblr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 7. prosince 2016 v 18:23 | Reagovat

Buď v klidu :-) Ti z nás, co jsou na vysoké vědí, jaká to je práce to všechno zvládnout, takže ve volnu relaxuj a když budeš mít chuť, tak něco napiš :-)

2 Adel Adel | 7. prosince 2016 v 19:38 | Reagovat

[1]: Přesně tak , já sice na vysoké nejsem ,ale moje sestra jo a vím jaké to je . A hlavně se nestresuj z toho ,že nevydáš povídku sice je miluji . Ale škola je přednější ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama