Červen 2018

The Temporary X. kapitola

23. června 2018 v 0:44 | Terry |  The Temporary
Téma: The Vampire diaries + vlastní tvorba
Zařazení do děje:
Elena spinká, jako Šípková Růženka, město se však nedočkalo takového úpadku, jak můžeme vidět v seriálu. Mystic Falls se zdá být pro okolí stále tak mírumilovné.
Děj:
Do města se přistěhovala dívka, která otevře své srdce upírovi, který nemá moc pod kontrolou odchod Eleny, stal se závislý na krvi. Christine Gibsnová nemá tušení, že se potýká právě s upírem, postupem času však Damonovo "tajemství" bude odhaleno. Christine se také snaží, svým způsobem, smíří s faktem, že je pouze Dočasná (The Temporary).
Poznámka:
Zatím netuším, kolik napíšu kapitol, ale odhaduji tak 10-15. Také hodně záleží na tom, jestli se vám nápad a zpracování líbí. Budu moc ráda za vaše komentáře... :)

Summer

17. června 2018 v 22:20 | Terry
Ahoj!
Ano, vidíte opravdu správně, vrátila jsem se. Myslím si, že jsem začala pěkně z lehka jednou z mých nejstarších povídek - Family tree! Pokud jste jejími čtenáři, tak určitě neváhejte a ihned si rozklikněte článek pod... tímto článkem!
Chtěla bych se vás zeptat, jakou povídku si přejete, abych psala jako další! :)
Je to jen a vás, zasloužíte si to. :)

Terry...
Výsledek obrázku pro harry potter gif

Family Tree - Bad blood - Chapter 20

17. června 2018 v 22:15 | Terry |  Family tree
Děj: Je tu tedy další a vymodlená série této povídky. :) Doufám, že bude mít víc než dost čtenářů. V ději se posuneme o pár týdnů dopředu po poslední kapitole (bonusu). Uvidíte celkem hodně změn a já doufám, že se povídka bude líbit.
Budu moc ráda za vaše komentáře.
Terry...